Як вставити значок сайту.

Для вставки значка з логотипом вашого сайту існує два способи. Один з них передбачає створення файлу іконки в кореневому каталозі, а інший - вставку коду за допомогою спеціального редактора.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор;
  • - блокнот.
Інструкція
1
Відкрийте кореневий каталог вашого сайту . Створіть у ньому файл з назвою favicon.ico. Даний файл буде підтримувати відображення значка вашого сайту перед адресним рядком в браузері.
2
У випадку, якщо іконка вашого сайту не готова, створіть її за допомогою програми Adobe Photoshop, попередньо скачавши відповідний плагін, або іншого графічного редактора, який підтримує роботу з таким типом файлів, наприклад, Microangelo, QTam Bitmap to Icon, Axialis IconWorkshop. Попередньо перевірте роботу в різних браузерах, не тільки стосовно відображення іконки сайту в адресному рядку, а й в каталозі «Вибране».
3
В тезі вашої сторінки пропишіть наступний код: . У цьому випадку буде підтримуватися посилання на різні варіації розмірів зображення, що досить зручно, але менш надійно.
4
Тут ви можете використовувати як звичайний редактор «Блокнот», так і спеціальні програми, призначені для більш зручного написання коду, наприклад, безкоштовна утиліта Notebook, яка підтримує відображення нумерації рядків і служить досить зручним програмним забезпеченням при частому редагуванні.
5
Створіть іконку для вашого сайту , заздалегідь продумавши всі її деталі. Краще всього відразу ж визначитися з дизайном і розміром (тут - залежно від методу її додавання, оскільки в першому випадку доступно лише використання файлу з дозволом 16x16).
6
Також ви можете скористатися спеціальними файлами .atn для Adobe Photoshop, які дозволяють автоматично створювати іконки з потрібними ефектами, знайти їх можна в інтернеті на тематичних форумах або на сайті deviantart.com в розділі "Actions".
Корисна порада
Виконуйте обов'язкову перевірку на всіх браузерах.
Будь сайтобудівник повинен знати про те, як зробити свій сайт запам'ятовується своїм відвідувачам, і в першу чергу, щоб сайт дізнавалися за першими результатами пошукових систем. І щоб виділити свій сайт із загальної маси, веб-дизайнер повинен вміти встановлювати іконки, які будуть відображатися поруч з назвою сайту на вкладці браузера.
Вам знадобиться
  • Іконка для сайту, сайт, вихідний html-файл сайту.
Інструкція
1
Створюємо іконку для сайту. Для цього можна скористатися спеціальними програмами, такими, як «Adsen FavIcon», «IcoFX», «Favicon Create». Або он-лайн сервісами, на яких просто завантажуємо картинку, і отримуємо іконку. Приклад таких сайтів: www.favicon.ru або www.favicon.by. У кожному разі, зберігаємо наш файл під ім'ям «favicon.ico».
2
Далі відкриваємо кореневу папку сайту і кидаємо туди наш файл із зображенням іконки.
3
Відкриваємо вихідний html файл. Знаходимо тег «head», і вставляємо в нього наступний код: «link rel="icon "href="/favicon.ico "type="image/x-icon "» «link rel="shortcut icon "href="/favicon.ico "type="image/x-icon "». Після цього ваша іконка буде видна в браузері. Однак цього може відразу не відбутися, якщо поки сервер не оновив файл. Чекаємо пару днів, і милуємося з'явилася іконці. Варто відзначити, що на деяких двигунах можна просто скопіювати свою іконку в кореневу папку сайту, замінюючи при цьому вже наявну іконку.