Як відновити зуб.

Причин, що призводять до втрати зуба, дуже багато. Це може бути травма, запущений карієс, вроджені дефекти і багато іншого. І від цього ніхто не застрахований, тому питанням відновлення зуба цікавляться багато. Сучасна стоматологія озброєна передовими ортопедичними технологіями, які дозволяють якісно відновлювати зуби, та так, що відрізнити від справжніх їх досить важко.
Інструкція
1
Відновлюють зуби за допомогою різних технологій, які використовуються при різних ступенях поврежденности зуба. Якщо він зруйнований повністю, лікарі використовують протезування, яке буває як знімним, так і незнімним.
2
Знімні протези періодично повинні вийматися з рота. Як би це не було дивно, але такі протези є найбільш поширеними і зручними конструкціями. Адже кожен такий протез індивідуально створюється для кожної людини. А єдиний недолік знімних протезів полягає якраз в необхідність щоденного його зняття. Незнімні протези встановлюють замість окремих втрачених зубів на тривалий час.
3
У разі часткового руйнування зуба застосовують для його відновлення коронки або штифти. Штифт застосовують для реставрації зуба в тому випадку, якщо від нього залишився один корінь. Є багато методик застосування штифтів і всі вони мають своїми перевагами і недоліками, строго індивідуальними в кожному окремому випадку.
4
Якщо коронка зуба знаходиться в схоронності, використовують вкладки, які встановлюють в ушкоджене місце хворого зуба, а потім закріплюють пломбувальних складом.
5
Не варто вибирати між протезуванням зубів та їх відновленням, бо вибір очевидний. Слід вдаватися до протезування зубів в крайніх випадках, коли відновлення зубів неможливо.