Як паяти дроти навушників. в навушниках 3 дроти Як їх паяти якщо вони порвалися.

Самая ненадійна частина в навушниках - це провід. Його можна передавити, перетерти, порвати і т.д. Що робити, якщо провід більше не передає сигнал? Можна піти в магазин і купити нові навушники, а можна спробувати його полагодити.
Інструкція
1
Уважно огляньте дроти навушників. Знайдіть місце, де вони пошкоджені. Найчастіше надрив відбувається біля штекера, біля самих навушників, рідше десь посередині кабелю або безпосередньо в самих навушниках, якщо провід нічим не зафіксовано біля входу в корпус. Залежно від місця надриву, доведеться застосовувати різні способи лагодження.
2
Візьміть паяльник. Він вам знадобиться у всіх випадках. Отже, якщо провід навушників перетерся або порвався десь посередині, зробіть наступне. Акуратно виріжте пошкоджене місце дроти. Зачистіть контакти достатньої довжини, щоб їх можна було спаяти.
3
Для зачистки ні в якому разі не використовуйте ніж або запальничку. Покладіть провід на дощечку і кілька разів проведіть по ньому паяльником. Ізоляція буде знята чисто й акуратно. Візьміть каніфоль або спеціальний склад для пайки ФС-1.
4
Обробіть їм контакти. Потім візьміть олово. Наберіть його трохи на нагріте паяльник і спаяти контакти таким чином, щоб між ними ніде не залишилося олов'яних перемичок. Візьміть ізоляційну стрічку. Акуратно замотайте місце пайки.
5
Візьміть ніж. Якщо провід перетерся у самого штекера, вам доведеться знімати його корпус, тому як немає можливості оголити досить довгий контакт для пайки. У цьому випадку доведеться паяти безпосередньо на контакти штекера. Як правило, штекери у навушників литі.
6
Зніміть протекційної шар пластмаси. Візьміть паяльник. Видаліть з його допомогою залишки контактів з місця пайки на штекері. Оголити контакти на самому проводі.
7
Припаяйте дроти точно так само, як вони були припаяні до цього, тобто червоний на місце червоного і т.д. Замотайте штекер ізоляційною стрічкою. Якщо дроти відірвалися у самих навушників, дійте точно так само, як у випадку зі штекером. Розберіть корпус навушників і припаяйте контакти так само, як вони були припаяні до цього.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cXYw2IGl4Cc
У активного користувача, особливо, якщо він любить рухатися під музику, навіть якісні навушники деколи «живуть» щонайбільше місяць. Купувати щоразу нові немає сенсу. Полагодити їх можна швидше, ніж дійти до магазину, заощадивши тим самим не тільки кошти, а й час.
Інструкція
1
Приступайте до ремонту навушників після того, як у вас накопичиться хоча б кілька їх пар. Ви зможете отримати з них справні деталі, після чого об'єднати їх в меншу кількість пар, які будуть бездоганно працювати.
2
Кожну з пар навушників розділіть навпіл посередині. Усі провідники витягніть із загальної оболонки, після чого залудити. Спочатку, спробувавши це зробити, ви виявите, що ізоляція заважає процесу лудіння. Виникне спокуса зняти її за допомогою гострого предмета, запальнички або паяльної кислоти. Не використовуйте ні те, ні інше, ні третє. Першим інструментом ви разом з ізоляцією пошкодите і самі дроти, друга - викличте окислення міді, через що провідник перестане лудіться навіть незважаючи на відсутність на ньому ізоляційного лаку, а третім - коротке замикання, яке виникне не відразу, а через деякий час і раптово . Просто покладіть кінець дроту на деревинку, після чого проведіть по ньому кілька разів з силою жалом паяльника, покритим каніфоллю. Обертаючи його, добийтеся зняття з нього лаку по всьому діаметру. Потім знову покрийте каніфоллю, після чого залудити звичайним способом.
3
При прозвонке кабелів керуйтеся наступною цоколевкой штекера: контакт, розташований найближче до введення кабелю в роз'єм, відповідає загальному дроту, середній - лівому каналу, а найдальший від введення - правому. У самому шнурі дроти в сріблястою або золотистою ізоляції відповідають загальному дроту, зелені або сині - лівому каналу, червоні - правому.
4
Відберіть як серед «верхніх», так і серед «нижніх» половин такі, в яких всі з'єднання цілі. Комбінуючи їх, зберіть то кількість справних пар навушників, яке вийде.
5
При бажанні відремонтуйте несправні половини навушників. Для розкриття штекера просто зріжте з нього кусачками оболонку з ПВХ, під якою ви виявите каркас, виконаний з більш твердої пластмаси. У цей каркас вмонтовані контактні площадки для пайки. З самих навушників зніміть ковпачки гострим ножем і витягніть з них випромінювачі, на яких також є майданчики для пайки. Приклеюючи ковпачки назад після ремонту, обов'язково дочекайтеся повного висихання клею перед тим, як знову вставляти навушники у вуха. Користуйтеся тільки безпечними клеями.