Як переписати з флешки на флешку без комп'ютера.

Для роботи зі знімними накопичувачами існують спеціальні портативні пристрої, що дозволяють виконувати процедуру перенесення і копіювання даних. Також це можна зробити за допомогою сторонніх предметів, у тому числі і пристроїв, зібраних самостійно.
Вам знадобиться
  • - пристрій для виконання копіювання з USB.
Інструкція
1
Скористайтеся мобільним телефоном, який підтримує підключення до комп'ютера за допомогою mini-USB інтерфейсу. Таких телефонів досить мало, і провід для такого підключення пристроїв дістати дуже важко, однак, спробувати варто. Провід можна придбати в точках продажів радіотехніки вашого міста.
2
Підключіть флешку до телефону за допомогою кабелю, після цього вона ідентифікується в системі в якості звичайного накопичувача. Через оглядач файлів виділіть необхідні елементи і скопіюйте їх у пам'ять телефону, після чого підключіть аналогічним чином другу флеш-карту і скопіюйте дані з пам'яті телефону в накопичувач.
3
Скористайтеся планшетним комп'ютером, який підтримує підключення пристроїв знімних модулів пам'яті через USB-інтерфейс. Ви також можете використовувати й інші варіанти, які мають два роз'єми або один і внутрішню пам'ять відповідного обсягу для тимчасового зберігання даних.
4
Придбайте спеціальний пристрій, який працює зі знімними накопичувачами без комп'ютера. Зовні воно може бути схоже на флешку великого розміру. Вони бувають як з декількома роз'ємами, так і з одним; мають вбудовану пам'ять. Крім завищеної ціни такий пристрій володіє ще одним суттєвим недоліком - неможливістю вибрати конкретний файл. Деякі моделі просто виконують копіювання всіх файлів відразу.
5
Зберіть даний пристрій самостійно, попередньо знайшовши мікросхему в інтернеті. Це актуально в разі наявності у вас навичок програмування і роботи з мікроконтролерами. Заздалегідь придбайте USB-порти і напишіть програмне забезпечення. Зберіть корпус пристрою, встановіть джерело живлення.
Корисна порада
При копіюванні даних великого обсягу виконуйте операцію в кілька етапів.