Як зробити миша безшумною.

Клацання при натисканні кнопки миші дратують багатьох, особливо це стосується тих, чиї близькі люблять довго затриматися біля комп'ютера у нічний час. Також дана проблема актуальна для батьків маленьких дітей, яких можна розбудити будь-яким звуком.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Зніміть корпус вашого покажчика. Розкрутіть утримують її шурупи на зворотному боці і в батарейному відсіку, у випадку, якщо у вас бездротова модель. Зніміть стіни корпусу, підчепивши їх тонкою плоскою викруткою. Далі відкрутите відсік з кнопками. Знайдіть мікроперемикач миші. Зазвичай його конструкцією передбачений пружний механізм, який має вигляд металевої пластини.
2
Акуратно змініть її вигин таким чином, щоб при натисканні вона практично не видавала жодних звуків. Періодично міняйте вигин, щоб підібрати потрібний кут.
3
Постарайтеся при відкритті кришок мікроконтролерів користуватися голкою або тонким гачком для в'язання, оскільки в інших випадках ви можете поламати її. При зміні вигину натискання на миша теж злегка зміниться, і буде не зовсім зручним, але при цьому працювати пристрій буде безшумно.
4
Скористайтеся спеціальними гумовими мембранними кнопками, які продаються в магазинах радіотехніки. Найкраще скористатися першим способом, оскільки у продажу досить рідко є кнопки з металевою пластинкою. Просто також розберіть миша і встановіть кнопку в механізм, після, перевіривши її натискання, зберіть вказівний пристрій.
5
Зверніть увагу на сенсорні моделі мишей, які продаються в магазинах. Це не найзручніший варіант, але він підходить тим, кому не хочеться розбирати свою миша . Такі пристрої абсолютно безшумні, однак тут видно всі незручності сенсорного управління, особливо, для тих, хто звик завжди тримати руку на покажчику. Також можливі різні варіації безшумних клавіатур або комплектів такого типу, однак, з ними проблема вирішується набагато легше, ніж з миша ю, за рахунок більш зручній конструкції пристрою. Такі миші і клавіатури доступні у продажу в комп'ютерних магазинах вашого міста.
Корисна порада
Заздалегідь придбайте сенсорну миша.
Персональний комп'ютер зараз є практично у кожного. Вимоги до нього можуть сильно варіюватися: комусь необхідно мати надпотужну ігрову станцію, а комусь достатньо і того, щоб на комп'ютер е можна було подивитися улюблений серіал, розкласти пасьянс і надрукувати пару документів по роботі. Однак є вимога, яка може об'єднати самих різних користувачів - це зниження рівня шуму.
Вам знадобиться
  • -все необхідні матеріали та комплектуючі залежать від обраної системи охолодження.
Інструкція
1
Багато хто з нас рано чи пізно замислювалися над тим, що було б здорово, якби улюблений комп'ютер не шумів так голосно, як він це робить зараз. А в ідеалі комп'ютер повинен бути взагалі бесшумним.Снізіть рівень шуму можна різними шляхами, і тут все впирається у ваші фінансові можливості. Найпростішим і разом з тим бюджетним варіантом буде зміна існуючих кольорів на більш тихі. Причому для найкращого ефекту доведеться міняти не тільки корпусні кулери, а й вентилятори для відеокарти і процесора.
2
Для охолодження корпусу ПК намагайтеся купувати тихохідні кулери від 120 мм в діаметрі (якщо це можливо). Такі вентилятори майже не шумлять і разом з тим забезпечують прекрасне охолодження. При покупці кольорів звертайте увагу на рівень виробленого ними шуму, який зазвичай вказаний на упаковці. Якщо подібної інформації на коробці не знайдено, запитаєте ради у продавця.
3
Дуже уважно поставтеся до зміни системи охолодження для відеокарти і процесора. Якщо обираєте систему прямо в магазині, обов'язково запитайте поради у консультантів.
4
У разі придбання товару в інтернет-магазині виберіть для початку кілька моделей і обов'язково знайдіть якомога більше відгуків по всіх моделях. Це дозволить скласти більш-менш об'єктивну оцінку ефективності даних систем.
5
Хоч в наш час і існує багата різноманітність кольорів, робота яких практично не чутна, проте повної тиші вони все одно дати не зможуть за визначенням. Для вирішення цієї проблеми є так звані системи пасивного охолодження. Вони відрізняються від звичайних систем тим, що в їх складі немає тих самих вентиляторів, що створюють шумовий фон.
6
Однак за тишу варто розплачуватися. Системи пасивного охолодження більш громіздкі і вимагають дуже грамотного розташування в корпусі системного блоку, адже на кожен радіатор необхідно подати максимум свіжого повітря, і в той же час треба стежити за тим, щоб його робота не заважала іншим радіаторів системи.
7
Найчастіше пасивне охолодження встановлюють на процесор і відеокарту, так як саме їх системи активного охолодження в більшості випадків є причиною шуму від комп'ютер а. Установка пасивних систем, розрахованих на охолодження всього корпусу, а також на охолодження блоку живлення, пов'язана з труднощами, описаними вище. Грамотна організація таких систем пов'язана з трудомісткістю і дороговізной.К того ж, таке охолодження підійде тільки для відносно слабких комп'ютер ов, які в будь-якому випадку сильно нагріватися не будуть. Установка подібних систем на потужні сервера і ігрові платформи пов'язана з ризиком перегріву.
8
Для того, щоб якісно охолодити потужний комп'ютер і при цьому практично повністю позбавитися від шуму, варто звернути увагу на системи рідинного охолодження. Їх принцип заснований на використанні рідини для охолодження нагріваються елементів. Охолоджуючий склад за допомогою насоса і системи трубок проганяється через радіатори, здійснюючи досить ефективний перенос тепла. Охолодження рідини відбувається під час проходження її через радіатор, зазвичай винесений за межі системного блоку і охолоджуваний тихохідними кулерами. У силу свого пристрою, подібні системи працюють на диво тихо.
9
Встановлення систем рідинного охолодження вимагає максимальної концентрації і повторної перевірки всіх кріплень і затискачів перед закачуванням рідини. Попадання рідини на апаратні частини комп'ютер а може привести до їх передчасного виходу з ладу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dIbwKOJHrEw
Зверніть увагу
При самостійній установці систем охолодження потрібна максимальна обережність і чітке виконання інструкцій по установці.
Корисна порада
Перш ніж витрачати гроші на ту чи іншу систему охолодження, уважно зважте всі "за" і "проти". Бути може, Вам простіше буде поміняти комп'ютер на ноутбук або навіть нетбук.