Як набрати вагу в тренажерному залі.

Вважається, чим більше м'язової маси у чоловіка, тим він сильніший. А так як більшість хлопчаків мріє бути сильними з раннього дитинства, бажання набрати вагу в залі присутній у більшої частини дорослих чоловіків. Це бажання добре тим, що досягнення такої мети підвладне кожному.
Інструкція
1
Багато хто не може змусити себе почати ходити в тренажерний зал. Насправді, цей страх цілком зрозумілий. Свідомість боїться стикатися з новими проблемами, тому все нове часто відмітається. Кращий спосіб вирішити цю проблему - зрозуміти, що цей страх не має під собою ніякого практичного обґрунтування. Потрібно вибрати спортзал поруч з будинком і вибрати кращі дні тренувань. Бажано ходити 3 рази на тиждень, причому за розкладом «вівторок - четвер - субота», так як саме в цей час в гойдалці найменше людей.
2
Під час тренувального процесу вам потрібно випивати багато рідини. Найкращий варіант - 3-4 літри рідини в день. Всілякі супи і рідкі каші також враховуються. Пийте побільше білкових напоїв (молоко, кефір, сироватка). Чим більше рідини в організмі, тим швидше обмін речовин і метаболізм, сприяє зростанню м'язової тканини. До того ж, швидкий метаболізм допоможе зняти перевтому.
3
Харчування потрібно урізноманітнити, особливо його білкову частину. Зауважте, набрати вагу в залі без збалансованого раціону неможливо, навіть якщо ви будете прикладати всі можливі зусилля в тренажерке. Їжте 5 разів на день невеликими порціями. Увечері можна щільно повечеряти (творог або нежирна яловичина - оптимальний варіант).
4
Самі тренування потрібно вибудовувати за принципом: «Краще менше, та краще». Робіть лише стільки підходів, скільки вам радить тренер. Чи не перенапружуйтеся. Найпоширеніша помилка новачків - займатися до сьомого поту призводить до плачевних результатів. Ви можете почати докладати надзусиль не раніше, ніж через два місяці регулярних тренувань.