Як вивести мокроту. не відходить мокрота.

При ускладненні пневмонії в легенях утворюється рідина, яка може бути світлою або кров'яною. Це захворювання називається плеврит. Плеврит буває сухий і випотной (ексудативний), частіше однобічний, але може бути і двостороннім, починається з болю в грудній клітці, що посилюються при вдиху і кашлю. При скупченні великої кількості рідини починається дихальна недостатність, блідість і синюшність шкірних покривів.
Вам знадобиться
  • - алое деревовидне;
  • - журавлина;
  • - цукровий пісок;
  • - мед;
  • - кагор;
  • - ялицеве масло;
  • - квітки бузини
Інструкція
1
Для лікування плевриту рекомендується приготувати наступний склад. Візьміть 0,5 літра соку алое не молодше 3 років, 0,5 літра соку журавлини, 0,5 кг цукрового піску, 0,5 кг меду, 0,5 літра кагору. Змішати компоненти в вищевказаної послідовності. Отримані 2 літри суміші поставити в помірно тепле, темне місце на 2 тижні. Щодня збовтувати. Через 2 тижні відлити 200 грам для використання, решту суміш поставити в холодильник. Приймати тиждень по 1 чайній ложці 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Наступного тижня приймати вже по столовій ложці. Курс лікування - до закінчення складу. Цей склад рекомендується для лікування плевриту у дітей.
2
На додаток до прийому рослинних препаратів всередину дуже корисно розтирати грудну клітку смерековим маслом, з одночасним прийомом масла всередину. Не рекомендується прийом дітям. Візьміть чисте ялицеве масло (аптечне, але не косметичне), змішайте з 3 краплями олії і 1 чайною ложкою води і випийте через коктейльну трубочку. Не рекомендується попадання масла на зубну емаль, вона псується і темніє. Груди змащувати на ніч не більш ніж 5 краплями, тепло закутати.
3
Відходженню мокротиння сприяє прийом настойки на квітках бузини. Взяти 4 великих парасольки квіток бузини, залити 1 пляшкою доброї горілки і настояти два тижні при кімнатній температурі. Приймати по 1 столовій ложці за годину до їди тричі на день, не пропускати жоден прийом. Для лікування плевриту потрібно випити 1-1,5 пляшки настойки, при туберкульозі - 3 літри з перервою на 2 тижні після прийому 1,5 літрів.
Зверніть увагу
Особливо важкий перебіг плевриту буває при його крайньому прояві - гнійному плевриті. Характеризується різким підйомом температури, проливним потім, великою різницею ранкової та вечірньої температури, різкою слабкістю, кашлем і сильною задишкою.
Корисна порада
Харчування легеневим хворим рекомендується високо білкове. Слід вживати нежирне м'ясо, рибу, печінку, субпродукти. Корисно молоко. У ньому міститься велика кількість мінералів, кальцію, які легко засвоюються організмом.