Як відкрити візу в Грецію. відкрити візу в Грецію з лондона.

Для того щоб отримати візу в Грецію, необхідно зібрати ряд документів і звернутися у візовий центр Посольства або Консульство Греції не раніше 60 днів до дати від'їзду в цю країну.
Інструкція
1
Заповніть анкету англійською мовою. Форму ви можете скачати на сайті відділу друку Посольства Греції. Поставте підпис в питанні 37 і внизу останньої сторінки анкети.
2
Зробіть 2 кольорові фотографії, їх розмір повинен бути 3х4 см. Посольство висуває наступні вимоги до зображення: фото має бути зроблено не раніше 6 місяців тому, на ньому не повинно бути куточка або овалу.
3
Зніміть копії наступних документів: головну сторінку закордонного паспорта (перевірте, щоб термін його дії складав не менше 90 днів з дня виїзду з Греції), всі сторінки російського паспорта з відмітками і сторінку з фотографією, всі раніше отримані шенгенські візи в попередньому закордонному паспорті.
4
Отримайте від готелю підтвердження бронювання номера на весь період перебування в Греції. Якщо ви резервували номер через інтернет, зв'яжіться з готелем по електронній пошті і попросіть надіслати лист бронювання з друком.
5
Придбайте авіаквитки в обидва кінці, копії прикладіть до пакету документів.
6
Отримайте на місці роботи офіційну довідку на бланку організації з зазначенням займаної вами посади та рівня заробітної плати.
7
Зверніться в банк, в якому у вас відкритий рахунок і отримаєте виписку, яка свідчить про наявність фінансових коштів з розрахунку 50 доларів США на кожен день перебування.
8
Оформіть медичну страховку, діючу на території всіх країн Шенгенської угоди. Мінімальна страхова сума повинна складати не менше 30 000 євро, термін дії страхового поліса повинен збігатися з часом перебування за кордоном.
9
Зверніться до візового центру Посольства Греції або безпосередньо в Консульство Греції, узгодьте час зустрічі заздалегідь.
10
Сплатіть візовий збір в місці подачі документів для отримання візи. Віза оформляється протягом мінімум двох робочих днів, не рахуючи дня подачі документів.