Як пити протигрибкові препарати.

При грибкових захворюваннях лікарі призначають пацієнтам протигрибкові засоби. Будь-які ліки потрібно правильно приймати, щоб не нашкодити своєму здоров'ю ще більше. Кожен медикамент має свої хімічні властивості, виходячи з яких, визначаються дозування і час прийому.
Інструкція
1
Щоб визначити прийняту дозу, зверніться лікаря. Саме він оцінить ступінь захворювання і на підставі цього дасть вам рекомендації по прийому протигрибкового засобу. Пам'ятайте, що кожен організм індивідуальний.
2
У тому випадку, якщо ви з якої-небудь причини не уточнили дозу і час прийому, уважно прочитайте анотацію до ліків. Зверніть увагу на спосіб застосування і дози, протипоказання і побічні ефекти. Також уважно ознайомтеся з взаємодією препарату з іншими лікарськими засобами.
3
Протигрибкові засоби випускаються в різному вигляді - ви можете придбати їх у вигляді мазі, розчину, капсули, порошку для приготування суспензії, сиропу. Як правило, засіб у вигляді мазі необхідно втирати в уражені ділянки шкіри кілька разів на добу.
4
Розчин розведіть у 5-й процентному розчині декстрози. Вводите засіб внутрішньовенно протягом півгодини, при цьому обов'язково контролюйте стан хворого. Добова доза може становити до 0.7 мг/кг.
5
У тому випадку, якщо вам призначений протигрибковий препарат у вигляді капсул, то тут все залежить від захворювання. Наприклад, при лишаї лікар призначає мінімум 300 мг раз на тиждень, курс лікування становить в середньому три тижні.
6
Також ви можете застосовувати сироп, для цього вам необхідно набрати в стаканчик певну кількість лікарського засобу. Потім помістіть сироп в рот і потримайте протягом 2 хвилин, після цього проковтнути. Найчастіше сироп призначають при ураженні грибковою інфекцією слизових оболонок.
7
Чи не запивайте лікарські засоби газованими напоями, так як вуглекислий газ, що міститься в них, змінює хімічні властивості ліки. Соки підсилюють токсичні властивості протигрибкових препаратів.