Як закручувати м'яч. Як обводити у футболі.

Грати в футбол вміє, напевно, кожен хлопець. Це найпопулярніший вид спорту. Але просто ганяти м'яч, не використовуючи різні прийоми зовсім нецікаво. Разучите кілька прийомів закручування меча і ви зробите свій гру більш результативною та видовищною.
Інструкція
1
Різаний (кручений) удар зовнішньою частиною стопи. До цього прийому готуються так само, як до звичайного удару зовнішньою частиною стопи. Для додання м'ячу обертання в яку-небудь сторону нанесіть удар в сторону від середини. Щоб м'яч почав обертатися в зовнішню сторону, вдарте його по тій частині, яка до опорної ноги ближче. Спочатку торкніться м'яча тією частиною підйому, що ближче до пальців, а потім зробіть б'є ногою рух в сторону ноги опорної і відірвіть від м'яча ногу, коли він опиниться біля середини підйому.
2
Кручений удар внутрішньою частиною стопи. Коли ви наносите удар правою ногою, розбігайтеся з лівої від м'яча сторони. Опорну ногу поставте за м'ячем і трохи збоку. Нанесіть удар внутрішньою частиною підйому по дальньої від опорної ноги частини м'яча. Нога повинна ніби мимохіть прокотитися по м'ячу, тим самим надаючи йому обертання навколо своєї осі. М'яч після такого удару полетить вперед, обертаючись в ліву сторону.
3
Для тренування різаних ударів використовуйте такі ж вправи, що при тренуваннях звичайних ударів різними сторонами підйому. Подача кутових ударів в цьому плані є відмінним вправою. Хочеться зауважити, що багато знаменитих і не дуже знамениті футболісти домагалися того, що м'яч залітав прямо в ворота без сторонньої допомоги.
4
До ударам зовнішньої частиною стопи футболісти вдаються досить часто. Це набагато простіше, ніж бити внутрішньою частиною стопи. Хоча справжньому футболістові потрібно вміти користуватися і тим, і іншим прийомом. Також слід пам'ятати, що від того яке положення має голеностоп під час його зустрічі з м'ячем залежить і висота польоту м'яча.
5
Щоб закручувати м'яч правильно, візьміть на озброєння просту і ефективну вправу. Встановіть на поле півметрову стійку. Досягніть того, щоб м'яч під час польоту її ніби обкрутив. Ви можете бити будь-якою стороною підйому. І не дивуйтеся, не переживайте, якщо завдання на перших порах не буде у вас виходити. Це нормально. Необхідно просто тренуватися старанніше і частіше, тоді й результат чекати себе не змусить.