Як в'їхати в гараж. паралельна парковка і заїзд в гараж схема.

Найпоширенішими маневрами при водінні автомобіля, що викликають складності у початківців автовласників, є паралельна парковка і заїзд в гараж. Щоб навчитися робити останнє, необхідно трохи знань і велика кількість практики.
Інструкція
1
Загальними правилами для вчинення будь-яких маневрів, у тому числі заїзду в гараж , є дотримання спокою і акуратність. Заспокойтеся - часто хвилювання сковує ваші дії і заважає адекватному спостереження і контролю машини. Необхідно чітко уявляти, які маніпуляції від вас будуть потрібні, в який час і чому. Намагайтеся дивитися на ситуацію з боку, сприймати її комплексно. Заздалегідь подумки прокладете траєкторію руху.
2
Ні в якому разі не варто заїжджати в гараж з розворотом машини. Іноді навіть дуже упевнені водії попадаються в цю пастку, дряпаючи двері і крила машини.
3
Під'їжджайте до гараж у так, щоб машина зупинилася прямо навпроти дверей. Виходьте з неї, попередньо поставивши на стоянкове гальмо. Після відкриття дверей гараж а переконайтеся, що вони не закриються вітром, коли ви будете заїжджати всередину. Закріпіть їх чим-небудь, наприклад, камінням, якщо спеціальний фіксатори відсутні.
4
Найзручніше заїжджати в гараж передом. Якщо ви невпевнений водій, то користуйтеся тільки таким способом. Це дасть більше контролю над машиною. У темний час доби ваш шлях висвітлюватимуть фари переднього світла і вам не доведеться повертатися назад для перегляду або орієнтуватися по дзеркалах заднього і бічного виду, що істотно спростить маніпуляції.
5
Заїжджати в гараж необхідно плавно, так як ворота, як правило, мають відносно невеликі габарити. Необхідно дуже точно контролювати рух автомобіля з метою отримання можливості повної різкої зупинки. Якщо на в'їзді в гараж є підйом, і ви не закотили машину повністю, варто викотити її по інерції назад і спробувати заїзд заново, з трохи більшим натисненням педалі акселератора. Також варто викочувати машину назад, якщо у вас не виходить заїзд прямо. Доможіться такого становища машини, щоб при заїзді практично не потрібно було підрулювати.
6
Істотно спрощує заїзд в гараж система допомоги при парковці, яка представляє собою паркувальний радар. Спеціальні індикатори на панелі приладів інформуватимуть вас про відстань між машиною і найближчому предметами, зводячи можливість зіткнення до мінімуму. В дорогих приладах цієї серії є можливість використання камер заднього і бічних видів, зображення з яких буде передаватися на дисплей. Дані системи дуже доступні, і при їх відсутності можуть бути вмонтовані в будь-який автомобіль.