Як провести корпоративний

Новий рік у колі колег по роботі - це завжди хвилююче свято. Особливо, якщо вас призначили відповідальним за організацію заходу. Кого запросити, яке кафе вибрати, як провести і що нового додати в корпоративне свято цього року - всі ці питання доводиться вирішувати в найкоротші терміни.
Інструкція
1
Якщо ви вже не раз стикалися з ситуацією, коли частина колективу не може прийти на корпоратив, бо нема з ким залишити дітей на вечір, проведіть свято разом з дітьми. Вирушайте в дитячий ігровий центр і веселіться там від душі. Напевно ваші менеджери із задоволенням зіграють на дитячих ігрових автоматах, а директор з розвитку з легкістю виконає всі завдання в твістер. Головне, робити все разом з дітьми, щоб зарядитися їх позитивом і радістю.
2
Влаштуйте Новий рік під кодовою назвою «Повернення в казку». Нехай на вході в кафе (або офіс, якщо ви його відзначаєте в стінах своєї організації) усіх працівників зустрічає Баба Яга і розповідає, що сховала Діда Мороза і Новий рік не наступить. Як правило, люди із задоволенням проходять всі жартівливі етапи-випробування, радіють визволенню від злих сил Снігуроньки або Сніговика і разом з Дідом Морозом кричать «Ялинка, засвітись». І не забудьте про цукерочки для кожного учасника ваших конкурсів та ігор.
3
Проведіть ново рік ний корпоратив у незвичайному місці, куди ще більшість не заглядали. Заздалегідь вивчіть список нових кафе і ресторанів, які з'явилися в місті, особливо, якщо це тематичні заклади (в гангстерському або циганському стилі). Можна використовувати і цілком звичайне недороге кафе, але урізноманітнити хід корпоративу: проведіть його в стилі епохи А.С. Пушкіна, коли чоловіки приходили в смокінгах, а дами - з пишними зачісками і в крінолінах. Такий ново рік ний бал вашим співробітникам точно запам'ятається.
4
До речі, дуже часто люди вигадують різні види і теми вечірок, забуваючи про своє коріння та традиції російського народного свята. Навряд чи хтось із ваших колег відмовиться прокотитися по місту в санях з бубонцями, а в дерев'яному будиночку на додаток до олів'є покуштувати млинців з ікрою, медовухи або так улюбленої всіма оселедчика. Ну, а після - грати в сніжки і запускати феєрверки!
Великі корпорації можуть періодично влаштовувати святкові вечірки для своїх співробітників, більш відомі як корпоративи. Часто це може допомогти більше зблизитися з керівництвом та колегами, хоча і є клопіткою заняттям.
Інструкція
1
З'ясуйте, чи бажають ваші колеги відзначити свято разом. Якщо ваш штат досить малий, зберіть всіх навколо столу переговорів і обговоріть це питання. Не очікуйте, що всі підтримають цю пропозицію одностайно. Вислухайте всі доводи за і проти.
2
Уточніть, яким чином співробітники бажають відзначити свято, що вони думають про святкові урочистостях, який час доби підходить їм найбільше. Врахуйте, що, можливо, багато хто захоче провести торжество в колі сім'ї більше, ніж зі своїми колегами, тому не примушуйте нікого до корпоративу насильно.
3
Вирішіть, як буде здійснюватися фінансування торжества. Врахуйте різні рівні доходів вашої компанії і подумайте, чи буде організована зустріч за корпоративний рахунок, або ж кожен співробітник внесе для цього певну суму.
4
Заплануйте сценарій корпоративного вечора. До свята офіс необхідно прикрасити відповідним чином. Також вам потрібно придумати різні конкурси та ігри, щоб співробітники не занудьгували за столом.
5
Зверніть увагу на час, у який ви хочете провести торжество. Багато людей опиняються, приміром, настільки зайняті під кінець року, що більше воліють отримати зайвий вихідний день, ніж витратити ще якийсь час на організацію свята. Якщо у вашому офісі спостерігається така картина, то виберіть таку пору року, коли у співробітників точно виникне бажання провести корпоративний вечір.
Зверніть увагу
Якщо всі співробітники почнуть відмовлятися від спільного торжества, встановіть спеціальні бонуси для тих, хто відвідає захід, наприклад, премію або зайвий відгул. Також ви можете запропонувати виїзний корпоратив в якомусь цікавому всім місці. Організуйте вечір так, щоб все обов'язково захотіли прийти.
Корисна порада
Слідкуйте за споживанням алкоголю. Обговоріть, чи необхідно присутність спиртних напоїв, і купите їх в розумному розмірі. Також придбайте продукти з високим вмістом білків і вуглеводів, які уповільнюють всмоктування алкоголю. Можна обмежитися тільки безалкогольними напоями, і це буде правильним вчинком.