Як подивитися дзвінки мобільного. Як подивитися свої дзвінки в мтс.

Будучи абонентом однієї зі стільникових компаній, ви маєте можливість отримувати інформацію про всі дзвінки, які надходили на ваш телефон. Така роздруківка називається деталізацією викликів, ви можете отримати її разово, а можете оформити постійну послугу. Стільниковий оператор «МТС» надає своїм абонентам можливість скористатися такою послугою.
Інструкція
1
Щоб отримати інформацію про дзвінки, скористайтеся системою самообслуговування. Для цього зайдіть на офіційний сайт ВАТ «МТС» - www.mts.ru.
2
Потрапивши на головну сторінку, на верхній панелі праворуч знайдіть напис «Вхід в Інтернет-Помічник», клікніть на неї. Перед вами відкриється сторінка, де потрібно буде ввести десятизначний номер і пароль для доступу в зону самообслуговування. У тому випадку, якщо вами раніше не був зареєстрований пароль, отримаєте його. Для цього зі свого мобільного телефону відправте повідомлення на короткий номер 111, текст смс повинно бути такого змісту: «25 (поставте пробіл) та наберіть пароль».
3
Потрапивши на сторінку «Інтернет-Помічник», ви побачите перед собою меню. На вкладці рахунок знайдіть параметр «Деталізація розмов», клікніть на нього. Далі виберіть період і натисніть «Ок».
4
Виберіть спосіб доставки інформації про розмови - електронною поштою або в системі самообслуговування. Клікніть на параметр «Далі». Вкажіть формат документа, також клікніть на «Далі». Перевірте всі параметри замовлення, в кінці натисніть «Замовити».
5
Коли інформація буде сформована, вона з'явиться в розділі «Рахунок» - «Замовлені документи». Клікніть на цей пункт. Перед собою ви побачите список замовлених документів. Знайдіть потрібний вам документ і натисніть. Після цього він відкриється в зазначеному форматі.
6
Замовити деталізацію розмов ви можете, звернувшись в офіс обслуговування абонентів. Для отримання інформації візьміть з собою документ, що засвідчує вашу особу. У тому випадку, якщо ви не є власником особового рахунку, оформите довіреність на своє ім'я.
7
Звернувшись до оператора, напишіть заяву на отримання інформації та викликах. Вкажіть в документі період. Після цього співробітник компанії надасть вам деталізацію розмов.