Як вибрати пральну машину.

Через широкого спектра різноманітності пральних машин дуже часто виникає складність у виборі. Купуючи пральну машину, зверніть увагу не тільки на зовнішні дані цієї техніки, але й на максимальне завантаження, програми і класи прання. Також виберіть спосіб підключення пральної машини і фірму, яка гарантує гарантію і якість виробу.

Інструкція
1
Виберіть тип завантаження білизни. Пральна машина з вертикальним завантаженням більш зручна і проста у використанні. Її можна розташовувати в важкодоступних місцях, при цьому не потрібно залишати місце для відкриття люка. Ще однією перевагою такої машинки є можливість у будь-який момент закинути забуту річ, або навпаки, вийняти. Не варто думати, що пральна машина з фронтальним завантаженням гірше, вона теж якісно стирає і дуже зручна. В даний час можна придбати таку машинку різних габаритів. Є навіть такі, які можна вбудувати в кухонний гарнітур або під раковину. Важливим відмінністю цих двох типів пральних машин полягає в розташуванні пульта управління. У машин з вертикальним завантаженням білизни кнопки розташовані зверху, тому недоступні для дітей. Хоча у машин з фронтальним завантаженням існують додаткові кнопки, які забезпечують захист від дітей.
2
Розміри пральної машини і її максимальне завантаження - також важливі акценти при виборі. Стандартними розмірами пральної машини вважаються: ширина 60 см, висота 85 см і глибина 58 см. Для вузьких приміщень можна знайти пральну машинку з меншими габаритами. Звичайно через компактності зменшується об'єм барабана і максимальне завантаження білизни. Якщо ви купуєте пральну машинку для великої родини, то доцільно обрати машинку з максимальним завантаженням, тобто з місткістю 5-7 кг.
3
Зверніть увагу і на матеріал, з якого виготовлені бак і барабан. Барабан з нержавіючої сталі більш довговічний, міцний, але поступається по галасливості в роботі. Композитні матеріали, такі як - полиплекс, карборан, полінокс менш якісні, але характеризуються хорошою зносостійкістю і невеликий гучністю в роботі. Задня стінка барабана повинна бути горбистій, щоб площа контакту білизни з пральними засобами збільшувалася.
4
Немаловажними критеріями при виборі пральної машини вважаються - клас прання, віджимання і енергоспоживання. Найкращими є машини класу "А", вони максимально відперуть білизна і добре заощадять енергію. Найнижчу ступінь ефективності показує шкала з буквою "G", інші є проміжними показниками. Більшість пральних машин мають перемикач числа оборотів віджимання, тому тут варто мати на увазі, що віджимання на високих оборотах можна використовувати для більш жорстких матеріалів. Маленька кількість обертів застосовується для віджиму ніжних тканин. Енергоспоживання ж показує рівень економічності моделі від "А" до "G".
5
Сучасні пральні машини мають ряд програм, що забезпечують необхідну прання. Наприклад, прання різних видів білизни - вовни, шовку, бавовни, льону і синтетики. Також є програми половинного завантаження білизни, швидкого прання, прання дитячої білизни, замочування, кип'ятіння та інші. Тому, купуючи пральну машину, підбирайте важливі для вас режими прання, які заощадять ваш час і енергію.
6
Дуже важливим моментом є підключення пральної машини. Існує два види підключення. Підключення до гарячої та холодної води дозволяє заощадити електроенергію. Мінусом в такому підключенні є низька якість подається гарячої води. Підключення пральної машинки тільки до холодної води практичніше, але вимагає додавання коштів для пом'якшення води.
Зверніть увагу

У комплекті з пральною машиною обов'язково повинні бути шланги, що забезпечують підключення до води.

Корисні поради

Купуючи пральну машину, зверніть увагу на термін гарантії і якість виготовлення товару.