Як засушити лимон.

Сушені скибочки лимона додадуть аромат холодним і гарячим напоям, ними можна гарнірувати рибу і м'ясо, прикрашати торти та кекси. Сушені лимони це такі ж сухофрукти, як і інші плоди і ягоди - вони також містять необхідні взимку вітаміни, вельми економічні і здатні, при правильному зберіганні, довго зберігати природний смак і аромат.
Вам знадобиться
  • - лимони;
  • - гострий ніж;
  • - папір для випічки.
Інструкція
1
Оберіть 4 або більше стиглих зрілих лимона з яскраво жовтою шкіркою. Оскільки сушені фрукти часто використовуються для прикраси блюд, у ваших інтересах підібрати найбільш декоративні екземпляри - гарного кольору і вдалою форми.
2
За допомогою щіточки або спеціальної рукавички ретельно вимийте лимони гарячою водою. По-перше, виробники часто обробляють лимонні дерева пестицидами, а по-друге, продавці часто покривають фрукти тонкої воскової плівкою для найкращого зберігання.
3
Покладіть лимони на 10-15 хвилин у холодильник. Вам потрібно, щоб з фруктів виділилося якомога менше соку. Наріжте лимони скибочками (Не часточками!) Шириною в 0,5 сантиметри. Видаліть насіння.
4
Розкладіть лимонні скибочки плазом на деко, застелене папером для випічки. Розігрійте духовку до 50-60оС. Приберіть деко в духовку, дверцята прикривайте НЕ щільно - дайте доступ повітря. Постарайтеся підтримувати постійну температуру на одному рівні. Лимони будуть сушитися близько 24 годин. Готові скибочки будуть твердими, золотисто-коричневими і хрусткими.
5
Зберігайте сушені лимони в герметично закривається пакеті або банку.
6
У декоративних цілях і для ароматизації приміщень або білизняних шаф ви можете засушити лимон цілком. Для цього варто вибрати фрукт з товстою шкіркою і увіткнути в нього кілька бутонів гвоздики. Покладіть лимон в полотняний мішечок і підвісьте в сухому і теплому місці. Через пару тижнів фрукт засохне.
7
Буває так, що вам знадобилося багато лимонного соку і у вас після його отримання залишилося невикористана цедра лимона . Її також можна засушити і потім вживати для ароматизації приправ. Наприклад, з меленою лимонною цедрою добре змішувати сіль, а цілими полосочками - ароматизувати масло. Щоб засушити тільки цедру, зніміть її з лимона , ретельно видаліть білу гірку частину і також розкладіть смужки цедри на аркушах пекарської папери. Розігрійте духовку до 50-60оС і сушіть цедру від години до півтора. Дайте лимонним корочок повністю охолонути і використовуйте на свій розсуд.