Як відтерти клей на склі.

Сліди від клею на склі можуть залишитися після ремонтних робіт або від стікерів виробника. Постарайтеся видалити плями якомога швидше. Інакше потім відтерти клей буде складніше.
Вам знадобиться
  • Рідина для миття посуду, нашатирний спирт, бензин, гас, уайт-спірит, ацетон, склоочисник.
Інструкція
1
Приготуйте наступний розчин. Змішайте 1 чайну ложку рідини для миття посуду і 1 столову ложку 10% -ого нашатирного спирту. Нанесіть отриманий розчин на забруднену ділянку скла і залиште на 1 годину. У перебігу цього часу періодично змочуйте пляма. Коли клей розм'якшиться, акуратно видаліть його канцелярським ножем або іншим гострим предметом.
2
Купіть в автомобільному магазині або на заправці склоочисник. Нанесіть засіб на пляму і зачекайте кілька хвилин. Потім видаліть клей канцелярським ножем.
3
Якщо у вас під рукою не виявилося склоочисника, скористайтеся бензином або гасом. Змочіть ватяний диск в розчиннику і прикладіть до забруднення на 15 хвилин. Після закінчення цього часу соскребите клей лезом канцелярського ножа.
4
Для очищення скла від плям клею можна використовувати ацетон, уайт-спірит або рідина для зняття лаку. Нанесіть засіб на забруднене місце і почекайте якийсь час. Видаліть сліди від клею скребком або лезом бритви.
5
Свіжі плями від клею ПВА акуратно видаліть паперовою серветкою. Потім протріть поролоновою губкою, змоченою у чистій теплій воді. Протріть насухо бавовняним рушником і відполіруйте. Застарілі плями перед видаленням необхідно розм'якшити. Тому нанесіть на забруднену ділянку трохи засобу для миття посуду, розведеного водою, і залиште на деякий час. Потім протріть скло м'якою ганчіркою.
6
Після того як скло буде повністю очищено, помийте його. Для цього можете використовувати склоочисник. Рівномірно розпорошите засіб на поверхню, видаліть забруднення бавовняним рушником і відполіруйте до блиску серветками з мікрофібри. Також можете розвести нашатирний спирт у воді - 1 столова ложка нашатирю на 5 літрів води.