Як позбутися хропіння.

Багатьом з нас напевно знайома ситуація, коли ви змучені, втомилися, очі просто неможливо тримати відкритими, а всі ваші мрії зводяться до теплої ліжка. І ось ви нарешті лягли, сховалися теплою ковдрою і блаженно закрили очі в передчутті солодкого сну. І тут хтось починає хропіти. Спочатку ви намагаєтеся заснути, накриває з головою ковдрою, але стає душно, намагаєтеся закрити вуха руками, засунути голову під подушку. Але нічого не допомагає, а часу на сон залишається все менше і менше. В безсилій люті ви скрипить зубами, але нічого не можете поделать.Но більшості з нас невтямки, що хропе людина страждає не менше, ніж ви. Його сон теж не відрізняється фортецею. Головний мозок, постійно відчуваючи почуття нестачі кисню, змушує організм прокидатися. Храпун не помічають цього, між тим частота таких пробуджень може становити більше сотні разів за ніч. Більше того, незабаром у таких людей розвивається небезпечне захворювання - обструктивне апное. Попросту кажучи короткочасна зупинка дихання.
Інструкція
1
Один з найбільш ефективних методів лікування хропіння є і найбільш радикальним. Йдеться про операції за допомогою лазера. Операція безболісна і дає повну гарантію позбавлення від хропіння.
2
Звичайно, існують і прості, але досить ефективні способи, які можуть значно полегшити стан храпуна.Сбросьте кілька зайвих кілограмів, ви будете хропіти менше. Спіть на невисокій жорсткої подушці. Перед тим, як лягти спати, переконайтеся, що у вас немає почуття закладеності носа. Полоскайте перед сном горло розчином морської солі. Такі полоскання підвищать тонус м'язів піднебіння, що знизить інтенсивність хропіння.
3
Існують спеціальні фізичні вправи, які тренують ослаблені м'язи, що теж досить ефективно. Безпосередньо перед сном затисніть зубами що-небудь м'яке, щоб не травмувати зуби (наприклад, дерев'яну паличку) і постарайтеся утримувати її в плині 3-5 хвилин з максимальною силою. Це позбавить вас від хропіння в перші півгодини сну, принаймні, ви надасте шанс заснути своїм домочадцям. Наступна вправа потрібно виконувати регулярно. Постарайтеся напружити задню частину язика і з силою відтягніть його назад. Кількість повторів не менше 30 разів. Виконуйте щодня, і вже через 2-3 тижні храп майже зникне.
Корисна порада
Звичайно, якщо ви приносите дискомфорт своїм близьким і собі, зверніться до лікаря ЛОРа, і він підбере для вас найбільш правильне лікування.