Як намалювати кота Леопольда.

Леопольд - це втілення інтелігентності в радянських мультфільмах, сама доброта. Навіть його зовнішній вигляд говорить про це. Передайте характер цього героя мультика, намалювавши малюнок разом з дитиною.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу,
  • - простий олівець,
  • - ластик,
  • - матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте для роботи всі потрібні матеріали. Розташуйте аркуш паперу горизонтально або вертикально в залежності від ідеї вашого малюнка. Ви можете малювати як по пам'яті, так і зробити копію будь-якого зображення кота Леопольда. Отже, простим олівцем зробіть легкий начерк, позначивши голову, тіло, лапи мультгероя.
2
Тепер виконуйте більш детальний нарис. Почніть з голови - намалюйте овал (щоки кота ), потім невелике коло трохи вище овалу, але так, щоб він перетинався з овалом - голова. Потім позначте тоненьку шию героя. Далі намалюйте тіло - витягнутий овал, більш товстий в нижній частині. Від нього так само овалами позначте ноги героя. Потім намітьте напрям рук (лап) Леопольда. На кінці кожної руки намалюйте невелике коло - майбутня долоню. Позначте хвіст.
3
Тепер приступайте до детальної промальовуванні, починаючи зверху малюнка. Намітьте на голові трикутні вуха. Далі позначте очі кота - спочатку напівовалом обведення навколо очей, потім безпосередньо самі очі і зіниці в них (подивіться на оригінальний малюнок кота ). Далі прорисуйте «щоки» героя - з боків вони злегка розпатлане. У центрі, між очей, намалюйте носик крапелькою і котячу мордочку з посмішкою (скопіюйте з оригіналу).
4
На тонку шию кота посадите пишний бант, по ширині він не більше голови. Прорисуйте руки (лапи) героя. Від долоні-кола намалюйте чотири пальці, один з яких - великий. На руках намітьте закочені рукави сорочки - покажіть як би невеликий прямокутник із закругленими кутами. Потім «надіньте» на ноги штани, низ яких теж злегка закатаний. Взуйте кота в шльопанці - практично його постійна взуття.
5
Ластиком зітріть всі допоміжні лінії. Прорисуйте зіниці, вуса, внутрішню сторону вух, складочки на одязі, пухнастий хвіст. Приготуйте матеріали для роботи в кольорі. Вам підійдуть гуаш, фломастери. Колір намагайтеся накладати рівно, без розлучень, починаючи працювати зверху, поступово спускаючись нижче. Тіло Леопольда зафарбуйте рудим (помаранчевим) кольором, сорочку - жовтим. Бантик і шльопанці - синім або фіолетовим кольором, штани - темно-фіолетовим.