Як впливати на людей словами.

Впливати на людей словами вам доводиться щодня: в автобусі, в офісі, в класі, вдома і навіть в магазині. Будь-яке сказане вами слово справляє на людину певний вплив. Щоб отримати в результаті потрібний результат, потрібно вміти керувати словами.
Інструкція
1
Якщо ви хочете викликати довіру у незнайомої людини, то намагайтеся зберігати доброзичливий тон і посмішку на обличчі. Відкритий погляд прямо в очі розповість співрозмовнику про те, що ви нічого від нього не приховуєте.
2
Якщо ви замислили переконати в чомусь людину, то спочатку слід погодитися з кількома його доводами. Це викличе його позитивну реакцію. Після цього спробуйте висловити свою точку зору, можете вжити, приміром, такі вирази: «Ви все вірно підмітили, але ...» або «Ваші доводи блестящи, але я подумав про ...».
3
Якщо в ваших планах викликати згоду співрозмовника з чим-небудь, то спробуйте задати попередньо кілька питань, на які він неодмінно відповість «так». Як варіант, це можуть бути такі конструкції: «У вас знайдеться кілька хвилин для розмови зі мною?», Потім «Відмінно. Я хотів би дізнатися, чи зацікавлені ви в здоровому харчуванні для своїх дітей? ». Після того, як почуєте друге «так», можете впевненим тоном задати ключове питання: «Чи хотіли б ви отримати диск із записом семінару відомого професора Ноттінгемського про здорове харчування малюків? До речі, ви чули про нього? Ні? Та ви що! Все місто тільки про це і говорить ... », далі можете продовжувати за обставинами.
4
Якщо ви бажаєте переконати дитину, то, найголовніше, - будьте щирими. Малюки завжди відчувають фальш, ось тоді переконати їх буде досить складно. Зберігаючи спокійний тон і дивлячись дитині в очі, докладно розкажіть йому, чому надійти потрібно саме так. Можете апелювати такими доводами, як «Я спробувала, мені сподобалося!» Або «Твій тато завжди робить так».
5
Нарешті, якщо у вас не вийшло здійснити ніякого впливу на людину словами, не засмучуйтеся. Розстаньтеся з ним на теплій ноті і домовтеся про наступний розмові через пару тижнів. Можливо, тоді настане ваш зоряний час.