Як замовити велосипед по інтернету.

Онлайн-шопінг нерідко набагато вигідніше ніж ходіння по магазинах. В даний час в інтернеті можна купити практично будь-яку річ, навіть велосипед. Для вибору і покупки потрібного вам велосипеда використовуйте ряд простих рекомендацій.
Інструкція
1
У випадку якщо ви плануєте використовувати велосипед для міських поїздок і не плануєте займатися на ньому професійно або використовувати в гірській місцевості, а також для виконання трюків, то вам підійде звичайний міський велосипед . Він простий в експлуатації і досить надійний як для досвідчених, так і для початківців.
2
Шосейний велосипед призначений для тривалих поїздок по ідеально рівних дорогах, а саме, шосе або спеціальним велотреку. До його особливостей відносяться малі шини, висока посадка сидіння, а також зігнуте кермо. Використання цього велосипед а в умовах, відмінних від вищеописаних, протипоказано, тому що це може привести до його псування.
3
Гірські велосипед и призначені для пересіченій місцевості і переважно використовуються екстремалами. На цьому велосипед е можна також їздити по місту, але на рівній дорозі він значно поступається в швидкості міським та шосейних моделями.
4
Також виділяють ряд моделей, спеціально призначених для трюків. Це велосипед и BMX і Trial. Вони незручні для звичайної їзди, тому рекомендується купувати їх тільки у випадку якщо ви плануєте займатися виключно виконанням різних трюків.
5
Визначившись з тим, який саме велосипед вам потрібен, шукайте інтернет-магазин, що спеціалізується на продажу велосипед ов саме цього напрямку. У разі якщо їх декілька, виберіть з них той, який має найкращу репутацію за відгуками покупців. Краще переплатити за надійність, ніж недоплатити і отримати неякісний товар. Для оплати вам може бути запропоновано декілька варіантів - електронна валюта, банківський переказ або оплата післяплатою. Останній варіант є найбільш надійним, тому як у вас буде можливість перевірити комплектацію пристрою перед фактом оплати.