Як обставити квартиру недорого. Як недорого обставити кімнату.

Якщо ви тільки що переїхали в довгоочікувану нову або знімну квартиру, зробили ремонт, вам належить обставити кімнати меблями. Оскільки будівельні матеріали, а також послуги будівельників обходяться досить недешево, на меблі зазвичай залишається зовсім небагато грошей. Тим не менш, ви можете обставити квартиру недорого, при цьому отримавши стильний і сучасний інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету;
  • - газети з оголошеннями;
  • - магазини з акціями та знижками;
  • - гроші;
  • - кошти для реставрації: фарба, губка, валик, нова фурнітура і т.д.
Інструкція
1
Перегляньте проводяться аукціони з даної тематики. Часто трапляється так, що різного роду меблі та предмети інтер'єру йдуть з молотка за привабливою ціною.
2
Зверніть увагу, багато магазинів напередодні свят або по яким-небудь іншим причинам влаштовують всілякі розпродажі. Задайтесь метою знайти такі магазини, найчастіше за все, це великі або спеціалізовані торгові точки.
3
реставрують ваші старі речі. Заплатіть спеціально навченим цьому ремеслу людям, або, маючи фантазію і творчий підхід до справи, зробіть це самі. Адже найчастіше дизайнерські предмети інтер'єру, таким чином і з'являються. Візьміть старий журнальний столик. Зачистіть на ньому, за допомогою наждачного паперу, що залишився лакофарбове покриття. Замініть старі кріплення, петлі і ручки новими.
4
Переконайтеся в міцності покриття і надайте йому стильний вигляд, наприклад, таким чином: підберіть фарби на водній основі, які підійдуть до вашого інтер'єру, візьміть маленький валик з довгим ворсом (для додання рівномірної фонової текстури) і нанесіть на поверхню в два шари. Після того як висохне, візьміть заздалегідь куплений трафарет для створення на поверхні якого-небудь малюнка. Нанесіть його іншим кольором. Для додання ефекту старовини розбавте основну фарбу більш світлим тоном. Візьміть губку і малою кількістю фарби нанесіть хаотичні мазки в одному напрямку, це дасть ефект раритетного стану. Таким чином, ви можете додати будь вашої старої віщо нове життя.
5
Будьте скромні у ваших бажаннях, обставляють квартиру поступово. Сьогодні купите одну річ, через місяць - іншу і так далі.
6
Купуйте меблі, вживану, за оголошеннями на спеціальних сайтах або в газеті. Врахуйте, тут можна придбати досить якісні речі, незважаючи на те, що вони вже були у використанні. Б/у - це не означає, що річ погана. Будьте обережні лише з м'якими меблями, в ній можуть жити паразити, наприклад, клопи; крім того, поролон досить виходить з ладу і починає виділяти отруйні пари і пил.
7
Пошукайте в спеціалізованих магазинах меблі на предмет уцінки. Деякі фірми роблять знижки на свою продукцію через незначних дефектів. Це може бути подряпина, затяжка, скол. Для когось це вельми важливо і річ залишається без господаря, а вам цілком може сподобатися. Хороша якість збірки може компенсувати дрібні зовнішні недоліки.