Як лікувати нарив. мазь від наривів з живицею.

Нарив або абсцес - це обмежене скупчення гною в м'язових тканинах або в органах тіла. Проявляє він зазвичай у вигляді гнійників, фурункулів, флегмони, лімфаденіту, гнійного плевриту легких, перитоніту і прогресуючого тромбофлебіту. Причиною наривів є синьогнійна паличка. Лікування наривів шкіри і підшкірної клітковини добре лікується препаратами лікарських рослин і складами, приготовленими за рецептами народної медицини.
Вам знадобиться
  • - ялин церковний;
  • - бджолиний віск;
  • - цукровий пісок;
  • - сіль харчова;
  • - муміє;
  • - мед;
  • - корінь живокосту
Інструкція
1
Для лікування наривів відмінно підходить мазь сестер Балиніних. Для приготування беремо 100 мілілітрів церковного єлею (продається в церковних крамницях), додаємо в нього 40 грам бджолиного воску, нагріваємо на повільному вогні і ложем туди 1/3 чайної ложки цукрового піску. Коли все розчиниться, зняти з вогню, охолодити, скласти в банку темного скла і зберігати в холодильнику (до 1 року). Мазь наноситься шаром на область нариву і накладається пов'язка. Міняти 2-3 рази на добу.
2
При наривах з виходом на поверхню шкіри допомагає «вимочування» нариву в гарячій солоній воді. Беремо 2 чайних ложки солі і тримаємо в цьому складі нариваються орган. Спочатку буде смикати поверхню, але швидко настає полегшення. Цей спосіб сприяє швидкому очищенню відкритою наривається поверхні.
3
Для очищення і загоєння вогнищ наривів добре допомагає муміє з медом. Розтерти 3 грами муміє і змішати з 1 чайною ложкою меду. Сформувати у вигляді коржа і прикладати на нарив, відбувається швидке очищення гнійника і загоєння тканини. Коржик міняти раз на добу, промиваючи рану з перекисом водню і підсушивши марлевою серветкою.
4
На свищі, будь-які рани і нагноєння корисно накладати коржі з порошку кореня живокосту з медом. Взяти столову ложку меду і розтерти з 1 столовою ложкою коренів живокосту, сформувати корж, яку накласти на рану, на всю ніч. Зверху укрити целофаном і вовняний пов'язкою. Вранці змити теплою солоною водою. Живокіст сприяє оновленню тканин, стимулює зростання здорових клітин.
Зверніть увагу
У домашніх умовах можливе лікування наривів тільки шкіри та підшкірної клітковини. Абсцеси легких, апендициту, мозку, печінки, піддіафрагмальний вимагають негайного хірургічного втручання. Абсцеси внутрішніх органів супроводжуються підвищенням температури тіла, блювотою, порушенням стільця, різкими больовими відчуттями.
Корисна порада
патогенну флору відмінно вбиває сік чистотілу. Їм можна обмивати вогнище нариву, а також пити заварений сухий чистотіл для чистки крові зсередини. Слід бути акуратним при дозуванні чистотілу. Рослина отруйна.