Електронна пошта: Як відправити повідомлення.

Електронна пошта - зручний засіб для ведення листування і відправки зображень, серед переваг якого значиться блискавична швидкість доставки повідомлень і зрозумілий на інтуїтивному рівні користувача інтерфейс.
Інструкція
1
Складіть текст повідомлення і перекиньте файли на комп'ютер, якщо ви збираєтеся доповнити ними лист і вони знаходяться в пам'яті телефону, фотоапарата і будь-якого іншого електронного пристрою.
2
Зайдіть в поштову скриньку, при необхідності зареєструйте його на відповідних сайтах (mail.ru, yandex.ru, google.ru, rambler.ru і т.п.). Ця послуга абсолютно безкоштовна.
3
Створіть новий лист. Для цього клацніть по посиланню «Новий лист» або «Написати», перед вами відкриється форма для заповнення. В полі «Кому» введіть Вашу електронну адресу одержувача. Переконайтеся в правильності його написання. Можна додатково прописати тему листа, але це не обов'язковий атрибут для відправки.
4
Наберіть текст у спеціально відведеному полі або вставте вже підготовлений варіант.
5
Прикріпіть додаткові файли. Для цього в кожному поштовому ящику передбачена кнопка «Прикріпити». Натисніть на неї. Перед вами відкриється спеціальне вікно. Виберіть іконку потрібного файлу. Якщо в числі отобразившихся значків немає потрібного варіанту, значить, потрібно пошукати його в іншій папці. Робиться це так: • Натисніть у верхній частині вікна на стрілку, яка знаходиться в одному рядку зі словом «Папка». У відповідь має випасти список можливих місць, призначених для зберігання інформації. • Виберіть місце, а потім і папку, в якій знаходиться файл. • Натисніть «Відкрити», після цього починається закачування. Деякі поштові скриньки оснащені додатковою кнопкою «Завантажити». Якщо вона передбачена, то для початку завантаження необхідно її натиснути.
6
Після того як ви прикріпили додаткові файли, набрали текст повідомлення і внесли адресу одержувача, пройдіть по посиланню «Відправити», розташованої після форми письма. Протягом декількох секунд адресат отримає ваше повідомлення . Якщо цього не сталося, перевірте правильність контактної інформації.