Як почистити поліровані меблі.

Полірування не терпить прямих сонячних променів - лак скоро тьмяніє, і на поверхні можуть з'явитися тріщини. Звичайно ж, не можна на поліровану стільницю ставити гарячі каструлі, чашки з чаєм, тим більше праски, залишати водяні калюжі.
Вам знадобиться
  • Чисті вовняні або синтетичні шматки тканини, олію, кухонна сіль, оцет; спеціальне чистячий засіб для полірованої меблів.
Інструкція
1
Під час прибирання не протирайте поліровану меблі вологою ганчіркою. Найбільш прийнятний варіант - вовняні або синтетичні серветки, які електризуючись при терті, притягують до себе частинки пилу.
2
Якщо поліровані поверхні забруднилися, скористайтеся випробуваним засобом. Відцідіть чаїнки випитого, краще китайського, чаю. Загорніть їх у м'яку тканину і получившемся тампоном протріть меблі . Потім необхідно осушити місце чистою м'якою ганчіркою. Можна використовувати тампони, просочені молоком.
3
Ще варіант: забруднені поверхні протирайте ватним тампоном в теплому оцті. Після цього осушите і відполіруйте до відновлення блиску воском або безбарвним кремом для взуття.
4
Якщо полірована меблі потемніла, приготуйте наступний склад: 2 частини скипидару, 2 частини лляної олії, 1 частина столового оцту або вина. Змочуйте в цьому розчині тампон і поліруйте швидкими енергійними рухами, щоб поверхня нагрівалася. Втрачений блиск буде відновлений. Годиться як варіант складу з частини червоного вина і частини рослинного масла.
5
Якщо не помітити і залишити на поліровці водяні сліди від мокрих склянок - також залишаться плями. На забруднене пляма насипте кухонної солі і підлі рослинного масла. Розмажте по плямі і витримайте 2-3 години. Потім видаліть суміш і енергійно протріть вовняною тканиною.
6
Після святкувань з шампанським і свічками на полірованих стільницях можуть залишитися краплі воску з оплавлених свічок. Нагрійте в окропі лезо кухонного ножа і обережно зіскоблити застиглі калюжі воску. Решта сліди приберіть за допомогою теплої води або тампоном з бензином.
7
Якщо в будинку у вас є чорнило, якими, звичайно, користуються не сьогоднішні школярі, то гіпотетично, вони можуть опинитися на поліровці. Щоб видалити чорнильна пляма, підігрійте злегка пиво і налийте на чорнило. Після видалення та висушування місця, відполіруйте його також м'яким вовняним клаптем.