Як наростити нігті акрилом на формі.

Навіть власниці тонких, ламких і негарних нігтів можуть зробити свої руки привабливими і доглянутими за рахунок процедури нарощування нігтів. Найчастіше для неї використовують акрил - його простіше зняти в разі потреби, та й доглядати за такими нігтями легше. Одним з популярних видів нарощування нігтів акрилом є нарощування на формі.
Вам знадобиться
  • Праймер, ліквідує, спеціальні пензлики для нарощування нігтів, акрилова пудра, пилки, форми для нарощування, скляний стаканчик для ликвида.
Інструкція
1
Огляньте руки клієнта на предмет шкірних захворювань. Якщо ви виявили грибкове захворювання, нездорові або пошкоджені нігті , ви має повне право відмовити у виконанні процедури до його повного одужання.
2
Проведіть дезінфекцію рук клієнта. Він повинен вимити їх з милом, а потім потрібно протерти їх ватним диском зі спиртовим розчином. Протріть також свої руки.
3
Зітріть з нігтів залишки старого лаку, а потім відсуньте апельсинової паличкою кутикулу, щоб не поранити її при нарощуванні.
4
Зніміть верхній блискучий шар нігтя за допомогою пилки: для цього легкими рухами з невеликим нахилом потрібно обпилювати всю нігтьову пластину. Використовуйте пилку з самою дрібною зернистістю. Наприкінці знежирте руки спиртової серветкою.
5
Нанесіть на кожен ніготь праймер, який поліпшить схоплювання нігтьової пластини і акрилу. Намагайтеся не зачіпати бічні валики і кутикулу. Краще не наносити праймер відразу на обидві руки, щоб уникнути його пересушування і випаровування.
6
Приклейте форми під вільний край нігтя. Середина форми повинна припадати точно на середину нігтя. Легенько притиснувши бічні валики, закріпіть форму так, щоб вона обгинала ніготь і міцно трималася. Форма повинна продовжувати ніготь, бути рівною, без нахилу і зморшок.
7
Налийте ліквідує в спеціальний стаканчик, умочіть кисть і легенько проведіть по акрилової пудрі. Вона повинна зібратися на пензлику в формі кульки і відразу ж просочитися розчином. Акрил швидко вивітрюється,
8
Почніть викладати акрил на форму, починаючи з кінчика нігтя. Акуратними придавлюють і розгладжують рухами пензля надайте акрилу форму майбутнього нігтя. Наступний кульку нанесіть на так звану стресову зону нігтя - серединку, а третій - біля кутикули. Намагайтеся розподіляти акрил рівномірно, щоб він повторював по формі ваш ніготь, лягав рівним шаром.
9
Після того як акрил затвердіє, акуратно зніміть форму. Візьміть пилку, досить жорстку (абразивність - 80 або 100), і надайте нігтю бажану форму. При підпилюванні притримуйте ніготь, інакше клієнт відчує біль і неприємні відчуття. Обпилюють всю поверхню нігтя, тримаючи пилку під кутом 45 градусів. Намагайтеся не зачіпати пилочкою кутикулу, інакше ви можете її серйозно травмувати.
10
Обробіть нігті Баффі для штучних нігтів, починаючи з самої грубої сторони і закінчуючи самою м'якою. Це додасть блиск нарощеним нігтям. Нанесіть лак або малюнок на нігті , дайте висохнути. В кінці процедури обов'язково обробіть кутикулу спеціальним пом'якшувальною маслом.
Корисна порада
Ні в якому разі в день нарощування не зробите манікюр, особливо обрізний - ви можете дуже сильно пошкодити нігті і кутикулу, занести туди інфекцію. Найкраще зробити манікюр за три дні до нарощування.