Як повернути авторитет.

Завоювати авторитет в колективі зовсім непросто. Але авторитет - явище динамічне. За певних умов він знижується. Практика показує, що краще зберігати сформований авторитет, ніж відновлювати втрачений. Але як його повернути?
Інструкція
1
Якщо ви з якихось причин втратили авторитет в колективі, не намагайтеся тут же нав'язливо всім доводити, що ви не такий поганий, яким здаєтеся з боку, що погано вчинити вас змусили обставини. Дайте людям час для того, щоб вони позбулися неприємного відчуття від ваших дій, які й підірвали ваш авторитет . Можливо, через якийсь час вам вдасться повернути його на колишні позиції. Якщо вас дуже пригнічує сформована ситуація, то краще буде піти з цього колективу або звільнитися з роботи.
2
Авторитет у колективі багато в чому залежить від особистих якостей. Спробуйте в критичну хвилину службової обстановки швидко прийняти обґрунтоване рішення і втілити його в життя, не допускаючи ніяких коливань і заперечень колег. Проявіть в конкретній ситуації твердість, наполегливість і цілеспрямованість. Напевно ваші рішучі дії і позитивний результат справи повернуть довіру колег та підвищать в їхніх очах ваш підмочений авторитет .
3
Може скластися ситуація, що вас раптово призначать керівником. Постарайтеся повернути втрачений авторитет , що не впливаючи на колектив тільки владою, яку дало посадове становище. У вищій мірі проявите свої організаторські здібності та майстерність. Навчіться правильно вимагати від своїх підлеглих виконання їх прямих обов'язків, ваших наказів і розпоряджень, враховуючи досвід і знання кожного співробітника. Ні в якому разі не тримайте підлеглих в постійній напрузі перед можливим покаранням. Грамотне керівництво здатне повернути авторитет .
4
Намагайтеся застосовувати демократичний стиль керівництва, вислуховуючи думку колег в професійних питаннях. Якнайчастіше спілкуйтесь з підлеглими, ненав'язливо вникаючи в їх потреби і запити, по необхідності допомагайте їм. Пам'ятайте, що ваші обдумані вчинки і позитивні дії повинні знову заслужити втрачений авторитет .