Як подивитися fps в CS.

FPS - це параметр, який відповідає за продуктивність відеокарти касаемо кількість кадрів в секунду. Його можна виміряти кількома способами. Найчастіше для виміру в іграх використовується стороннє програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - програма для заміру FPS.
Інструкція
1
Встановіть на вашому комп'ютері програмну утиліту, яка відстежуватиме кількість кадрів в секунду, вироблених вашої відеокартою за певний відрізок часу гри в Counter Strike. Найчастіше використовується програма Fraps, але ви також можете використовувати і її аналоги.
2
Після установки програмного забезпечення запустіть вашу утиліту і зробіть необхідну первинну настройку щодо клавіш швидкого доступу до запуску відстеження FPS і для його закінчення, також налаштуйте запис показників продуктивності в файл.
3
Відкрийте гру Counter Strike, після чого виконайте, якщо необхідно, підключення до інтернету та відкриття клієнта для мережевої гри. Перейдіть після цього в ігровий режим, попередньо запустивши за допомогою кнопок швидкого доступу відстеження результатів FPS. При необхідності отримання даних про FPS на поточний момент також використовуйте налаштоване вами поєднання клавіш.
4
Перегляньте запису програми щодо відстежених нею параметрів FPS у грі Counter Strike. Зазвичай вони зберігаються в логах відповідної директорії в Program Files або Application Data в залежності від використовуваного програмного забезпечення.
5
У випадку якщо ви хочете збільшити кількість кадрів в секунду для гри Counter Strike, скористайтеся установкою додаткового програмного забезпечення та програм оптимізації відеопараметрів, також поновіть DirectX і встановіть останню версію драйверів відеокарти.
6
Не користуйтесь іншими засобами збільшення продуктивності гри, оскільки ви можете зламати відеокарту. Ви також можете виконати настройку параметрів вашої операційної системи на забезпечення найкращої продуктивності у властивостях меню «Мій комп'ютер».
Корисна порада
Перед установкою програми переконайтеся, що вона не є шкідливою.