Як вибрати двокамерний холодильник.

Зазвичай людина вибирає холодильник, вже прийшовши в магазин. При цьому покупка стає своєрідною лотереєю, тому що покупець практично нічого не знає про купувати товар. Поради продавця, зазвичай зацікавленого в тому, щоб продати найдорожчий або затримався в магазині товар, не завжди виявляються найкращими. Власна оцінка на рівні «подобається - не подобається» теж дуже суб'єктивна. Так як правильно вибрати холодильник?
Інструкція
1
До вибору двухкамерного холодильник а (тобто холодильник а з двома дверцятами) не варто приступати, попередньо не ознайомившись в інтернеті з усім спектром представлених на ринку моделей. Цікавтеся не лише характеристиками холодильник а і його ціною, але і відгуками покупців про дану модель.
2
Оцініть розміри вашого майбутнього холодильник а - він повинен не тільки органічно вписатися в вашу кухню, але і пройти в дверні отвори. Крім того, враховуйте ваші реальні потреби - якщо в родині лише дві особи, вам навряд чи знадобиться великий холодильник . Записавши необхідні розміри, візьміть з собою в магазин рулетку або сантиметр, щоб на місці оцінити габарити купується холодильник а.
3
Найбільш поширені двокамерні холодильник і, в яких морозильна камера знаходиться над холодильної. Є й моделі з зворотним розташування камер. На їх роботу це ніяк не впливає, тому вибирайте той варіант, який вам більше подобається. Якщо ви не хочете витрачати час на періодичну розморозку холодильник а, купуйте модель з системою «No frost", не потребують розморожування. Весь догляд за таким холодильник ом буде полягати лише в його періодичному протиранні. Обсяг холодильник а для звичайної сім'ї з трьох-чотирьох чоловік повинен становити порядку 300 літрів.
4
Загальновідомо, що за якість треба платити. Якщо ви хочете мати холодильник , з яким у вас точно не буде ніяких проблем, купуйте Siemens, Bosh або Electrolux. Ці холодильник і відрізняються високою якістю збірки і будуть надійно працювати у вас багато років.
5
Наступними в ряду ціни і якості, в сторону зменшення, стоять південнокорейські холодильник і - Ariston, Indesit, Ardo, Samsung, LG. Їх теж відрізняє цілком висока якість, але надійність все-таки нижче, ніж у європейських брендів.
6
Найбільш доступними можна вважати холодильник і вітчизняних виробників -Стінол, Атлант, Nord. Надійність їх нижче, ніж у продукції зарубіжних виробників, але є й одна перевага - у разі поломки не виникне проблем з покупкою запасних частин.
7
При виборі холодильник а звертайте увагу на клас енергоспоживання, зазвичай це «А» або «В». Холодильники класу «А» більш економічні. Подивіться і параметри шумності - у хорошого холодильник а шум при роботі не повинен перевищувати 40 Дб.