Як заморожувати воду.

Вода є джерелом життя. Від того, якої якості, вода надходить в організм людини, залежить стан здоров'я, енергії та загального самопочуття. Тала вода володіє безліччю корисних властивостей і найбільш підходить для збереження краси, здоров'я, молодості. Молекули талої води найбільше підходять для клітин людського організму. Тала вода відновлює імунітет, сприяє зниженню зайвої ваги, підвищенню уваги, сприяє відновленню організму після тривалих захворювань, омолоджує весь організм в цілому. Можна ще довго перераховувати цілющі властивості талої води, але для того, щоб отримати по - справжньому цілющу воду, потрібно спочатку її правильно заморозити. Як заморожувати воду?
Інструкція
1
Воду налити в будь-яку харчову ємність. Головне, щоб вона була не залізна. Наливати потрібно не доверху. У ємність повинна проходити рука.
2
Поставити посуд з водою в морозильну камеру.
3
Замороження повинна проходити поступово. Через деякий час, першу застиглу частину води потрібно витягнути і викинути. У ній застигли шкідливі домішки.
4
Знову поставити воду в морозилку. Але, щоб вода не застигла повністю. Витягнути воду. Злити воду, що не застигла після того, як вся основна частина води заморожена.
5
залишився лід буде самої цілющою частиною води. Без домішок, без шкідливих речовин.
6
Размораживать воду поступово, при кімнатній температурі, далеко від опалювальних приладів, заморожена вода іншим способом нічого спільного з цілющими властивостями не має.
Вода важлива для здоров'я людини. А тала вода ще й неймовірно корисна. Така вода називається «живий», оскільки ідеальна за складом, легко засвоюється і дає організму енергію. Заморожування води до льоду з наступним його оттаиванием - найбільш доступний і ефективний спосіб очищення водопровідної води в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - ємність для води; - Морозильна камера.
Інструкція
1
Віддаючи перевагу тому чи іншому способу очищення води, майте на увазі, що сира вода в рази багатше за складом і корисніше для здоров'я людини. «Мертвою» вода стає після кип'ятіння, оскільки в ній гинуть і видозмінюються всі мінеральні мікроелементи. Тому для приготування цього чудо-засоби скористайтеся сирої або фільтрованої водою.
2
Метод очищення води заморожуванням заснований на наступному законі природи: швидкість замерзання рідини з домішками і чистої води різниться. Уже давно шляхом численних експериментів встановлено, що в процесі переходу води в лід в ньому затримуються домішки і на початку, і в кінці замерзання.
3
Налийте воду в ємність і поставте в морозильну камеру. Бажано не використовувати для цих цілей пластикові пляшки, так як вузьке горлечко не дозволить видалити перші крижинки з високим вмістом дейтерію. Коли вода почне підмерзати, приберіть корочку льоду (близько 10%) і знову відправте воду в морозилку.
4
Залиште до повного зледеніння основної маси. Якщо встигнете, злийте останню, не перетворилася на лід воду (близько 20%). У кожному разі обполосніть масу льоду під холодною водою з-під крана, поки шматок не стане абсолютно прозорим. «Немита» поверхню льоду може бути сірою, білястої. А якщо цей «брудний» лід зібрати і дати йому розтанути, на воді ви побачите плівку жиру. Вживати її небезпечно.
5
Топіть лід при кімнатній температурі. Талу воду можна пити відразу після розморожування, її не потрібно кип'ятити, вона вже готова для вживання. Для здоров'я корисніше всього вживати «живу» воду натщесерце або за 20 хвилин до їди.
Зверніть увагу
В талій воді немає важкого небезпечного для здоров'я елемента - дейтерію. Він не просто шкідливий для організму людини, але у великих концентраціях стає смертельною отрутою.
Корисна порада
При заморожуванні води і її наступному розморожуванні ємність слід закривати кришкою для того, щоб рідина не ввібрала сторонні запахи.