Як робити візаж.

Природа жінки така, що вона завжди прагне до досконалості. Це стосується і її зовнішнього вигляду, особливо бездоганного макіяжу. Техніка виконання візажу постійно вдосконалюється, але існують базові кроки, присутні в кожному способі нанесення макіяжу.
Вам знадобиться
  • - денний крем;
  • - тонік, лосьйон;
  • - тональний крем;
  • - пудра;
  • - тіні;
  • - олівці;
  • - помада, блиск для губ;
  • - рум'яна;
  • - спонж, аплікатори, кисті.
Інструкція
1
Перед тим як робити візаж, підготуйте шкіру обличчя. Очистіть її за допомогою молочка і тоніка. Зволожите шкіру обличчя денним кремом, на область навколо очей точковими рухами пальців нанесіть крем для повік.
2
Коректором замаскуйте почервоніння, пігментні плями, темні кола під очима. Надайте особі рівний відтінок за допомогою тонального крему, нанесіть основу спонжем або пензликом.
3
Використовуйте розсипчасту або компактну пудру для того, щоб приховати жирний блиск. Пудру світлих відтінків нанесіть на щоки, середину лоба, ніс. Виступаючі крила носа, обвислі щоки й інші недоліки особи покрийте пудрою більш темного відтінку, що дозволить візуально приховати недосконалості.
4
Зробіть чіткої лінію брів. Олівцем або спеціальними тінями прорисуйте потрібну форму. На завершення кінчиками пальців нанесіть на брови віск, пригладивши неслухняні волоски.
5
Прийшов час робити візаж очей. Нанесіть аплікатором світлі тіні на область під бровами і на внутрішні куточки очей. Тіні основного відтінку нанесіть на середину вік і області безпосередньо над очима, на нижню повіку. Пензликом ретельно розтушуйте кордону тіней.
6
Олівцем прорисуйте лінію над верхньою повікою. Якщо ви хочете зробити очі виразнішими, то проведіть лінію по нижньому століттю. Замість олівця використовуйте рідку підводку, намалюйте стрілки.
7
Нанесіть туш спочатку на кінчики вій, а потім накрасьте їх повністю зигзагоподібними рухами. При бажанні накрасьте нижні вії. Коли туш висохне, жорсткою щіткою розчешіть вії.
8
Розпочніть візажу губ. Контурним олівцем обведіть губи, надаючи їм потрібну форму. Пензликом наберіть помаду і накрасьте губи, приховуючи контури. Для додання додаткового обсягу на середину губ нанесіть трохи прозорого блиску.
9
Якщо ви не робите яскравий макіяж, то для візажу губ достатньо буде одного блиску. Аплікатором нанесіть блиск на губи, контуром в цьому випадку користуватися не потрібно.
10
Завершіть візаж за допомогою рум'ян. Пензликом наберіть необхідну кількість рум'ян і нанесіть їх на вилиці, направляючи пензлик до скронь. Широким пензликом приберіть надлишки макіяжу.
Корисна порада
Для того щоб візаж був стійким, замість денного крему нанесіть на обличчя кремову основу під макіяж.