Як підвищити мотивацію співробітників.

Мотивація дійсно може підвищити базову продуктивність праці співробітників. Добре вмотивований працівник завжди працює краще за інших. В свою чергу, компанії, в яких персонал добре працює, показують найкращі результати.
Інструкція
1
Навчіть всіх співробітників вимірювати рівень успішності виконаної роботи. Люди, які постійно відстежують свою діяльність, здатні не тільки помічати, а й документувати підвищення власного професіоналізму. Якщо завдання не передбачають вираження результату в цифровій формі, створіть спеціальну шкалу оцінки, яка буде відображати продуктивність праці працівників.
2
Запитуйте кожного співробітника про результати його роботи. Адже чим більше він отримає інформації, тим вищою буде його мотивація. Задавайте підлеглому питання, які націлені на те, щоб він зміг задуматися про свою роботу і відзвітувати за власні результати. Наприклад, можете задавати такі питання: «Яких результатів добилася вчора ваша група?» Або «Яка кількість дзвінків ви змогли зробити за останню годину?».
3
Вислухайте ідеї співробітників . Вам необхідно знати, про що думають ваші підлеглі. Адже можливо, що у них є хороші ідеї, але при цьому більшість з працівників впевнені, що до їхніх ідей немає нікому ніякого діла. Заведіть спеціальний блокнот, файл, папку або повісьте поштовий ящик на стіні для занесення в нього ідей підлеглих.
4
Вмотивуйте знаннями. В свою чергу, щоб досягти висот професіоналізму, співробітник повинен прагнути бути кращим у власній спеціальності. Людина, захоплений навчанням, обов'язково виросте в бажаної посади, а також зможе розвинути в собі додаткові якості та навички. Саме тому ви можете використовувати навчання і знання у формі нагороди або певного мотивуючого фактора. Направляйте на конференції, тренінги, додаткове навчання тих співробітників , які змогли домогтися значних результатів у своїй роботі. Запропонуйте підлеглим самим вибирати навчальний курс, а також можете надати їм можливість безкоштовного навчання.