Як накачують плечі спортсмени.

Тренування плечей нерідко проводиться спільно з таким групами м'язів, як спина або біцепси. Для максимального розвитку слід винести опрацювання плечей в окремий тренувальний день і зробити її настільки інтенсивною, наскільки це можливо.
Інструкція
1
Почніть тренування плечей з легкої розминки. Встаньте прямо перед дзеркалом, після чого виконайте махові руху «млин» обома руками по черзі, поступово прискорюючи темп, протягом двох-трьох хвилин.
2
Використовуйте підйоми гантелей перед собою. Візьміть в руки дві гантелі середньої ваги і встаньте перед дзеркалом прямо. Підніміть гантелі перед собою до рівня очей, злегка згинаючи руки в ліктях, якщо це необхідно. Чим повільніше ви виконуєте цю вправу, тим швидше ви отримаєте збільшення м'язової маси.
3
Зробіть підйоми гантелей через сторони. Встаньте на трохи зігнуті ноги і злегка нахиліться вперед. Різким маховим рухом підніміть гантелі через сторони до рівня плечей, після чого опустіть їх, не торкаючись у фінальній точці стегон. Необхідно тримати плечі в стані напруги весь час. У разі якщо виконання вправи на прямих руках для вас скрутно, злегка зігніть їх у ліктях.
4
Використовуйте ту ж стійку, що і в попередній вправі. Нахиліться вперед трохи глибше, щоб кут між лінією корпусу і підлогою становив від ста до ста десяти градусів. Виконуйте розведення гантелей через сторони, на цей раз заводячи їх за спину якнайдалі.
5
Переходьте до штанги. Покладіть її на плечі , після чого підніміть вгору, розпрямивши руки, і повільно опустите її за шию до торкання потилиці. Не опускайте її на плечі , ваші дельти повинні весь час бути в напрузі. Для зниження навантаження на спину під час виконання цієї вправи оптимально використання гімнастичного пояса.
6
фіналізують тренування підйомом гантелей над собою. Для цього сідайте на рівну лаву і покладіть гантелі на плечі . Повільно підніміть снаряди над собою, контролюючи їх рух на всій ділянці шляху. Пам'ятайте, що під час виконання цієї вправи ваша спина повинна бути ідеально прямий.