Як знизити рівень креатиніну.

Креатинін - продукт розкладання креатину, що отримується в результаті втрати однієї частини води. Цей елемент міститься в м'язах ссавців і в сечі. Недолік або надлишок креатиніну може бути викликаний захворюваннями нирок або печінки.
Інструкція
1
Нормальна кількість креатиніну варіюється в залежності від статі, віку людини, ваги його м'язової маси. Так, для чоловіка рівень креатиніну в крові в середньому на 1/6 вище, ніж у жінки (відповідно 71-115 мкмоль/л для і 53-97 мкмоль/л). У дорослої людини кількість креатиніну практично не змінюється, оскільки м'язова маса практично не збільшується і не уменьшается.У дітей рівень креатиніну змінюється в залежності від віку. Для новонароджених з 1 по 4 день нормою є кількість 27-88 мкмоль/л. У перший рік життя кількість знижується до 18-35 мкмоль/л, далі знову збільшується і до дванадцяти років досягає рівня 27-62 мкмоль/л. До 18 років рівень креатиніну досягає норми, що відповідає статусу дорослої людини.
2
Всі свої дії попередньо узгодьте з фахівцем. Самолікування може завдати серйозної шкоди вашому здоров'ю. Спеціаліст, вивчивши ваші аналізи, призначить вам відповідний препарат, наприклад «Леспефлан» або «Леспенфріл». Не змінюйте дозування та частоту прийому без відома лікаря.
3
Помічено, що багато інших препарати впливають на зниження рівня креатиніну . Зокрема, цей показник падає після прийому кортикостероїдів.
4
Пийте нормальна кількість рідини. Як надлишок, так і недолік рідини може стати зайвим навантаженням на сечовидільну систему та організм в цілому. Дорослій людині потрібно близько 2 літрів води на добу, проте враховуйте свої власні потреби: в жарку погоду і при активному способі життя потреба збільшується.
5
Пийте збори для очищення нирок. Зрозуміло, захоплюватися не варто: дотримуйтеся дозування, частоту і спосіб застосування, зазначені на упаковці збору.
6
Крім лікарських препаратів, фахівці рекомендують відмовитися від деяких продуктів харчування. Зокрема, м'ясо та м'ясні продукти сприяють підвищенню рівня креатиніну . Риба і свіжі овочі, навпаки, допомагають знизити його рівень.
7
Природне зниження рівня креатиніну відбувається у випадку голодування, зневоднення, в першому і другому триместрі вагітності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7l-3RGkkrsM