Як скласти портфоліо педагога.

Портфоліо педагога являє собою ряд документів, який підтверджує результати та досягнення і показує рівень його професійної підготовки. В даний час портфоліо як вид атестації вчителів стає дуже популярним. Як його скласти?
Інструкція
1
У першому пункті вкажіть прізвище, ім'я, по батькові. Далі напишіть рівень освіти (середню професійну, вища), де, коли і за якою спеціальністю навчалися; стаж роботи та обов'язки, які ви виконуєте на сьогоднішній момент; чи проходили курси підвищення кваліфікації, де і коли; чи є всілякі нагороди, грамоти, листи подяки і т.д. Всі відомості повинні бути документально підтверджені та завірені керівниками навчальних закладів. Або уявіть виписки з наказів, обов'язково вказавши їх номери.
2
У другому пункті сформулюйте вашу педагогічну філософію, відобразивши в ній відповіді на питання: чому вирішили стати вчителем, для чого ви займаєтеся своєю справою, як ви ставитеся до освітнього процесу взагалі в цілому і т.п. Далі викладіть свої цілі, завдання, які повинні виконуватися в процес навчання; загальну методологію, що зачіпає навчальний процес в цілому і засновану на диференційованому та індивідуальному підході і принципі науковості в навчанні. Всю інформацію уявіть в ємною, але лаконічній формі.
3
У третьому пункті покажіть з особистого досвіду досягнення конкретних результатів учнями або студентами, що навчалися за вашою методикою. Це повинно підтверджуватися розробками навчальних занять з учнями, проведених у присутності керівників навчальних частин. Прикладіть до планів проведений самоаналіз уроків або семінарів, підтвердження участі учнів в олімпіадах різного рівня (міських, обласних, районних) та перелік завойованих призових місць (підтвердіть документально).
4
В останньому пункті викладіть свої цілі і досягнення в рамках професійного та кар'єрного розвитку, які позиції цікавлять в довгостроковій перспективі. Якщо у вас є наукові розробки або якісь опубліковані статті, то обов'язково вкажіть це у своєму портфоліо.