Як відновити пароль до поштової скриньки на mail.ru. відновлення доступу до поштової скриньки mail.ru.

Майже у кожного сучасного користувача зараз є свій поштовий ящик. І майже з кожним другим з користувачів траплялося забути від нього пароль. Як же відновити пароль до свого персонального поштової скриньки, а точніше скриньки на mail.ru?
Інструкція
1
Для початку зайдіть на сам сайт mail.ru. Для цього запустіть свій інтернет-браузер і введіть в поле адресного рядка вашого браузера без лапок «www.mail.ru». Перед вами відкриється головна сторінка сайту.
2
У лівій стороні відкрилася сторінки знайдіть невеликий блок під назвою «Пошта». Знайдіть у ньому напис «Забули?» І клацніть по ній мишею. Відкриється сторінка відновлення пароля. На ній вам необхідно ввести свій логін від поштової скриньки, після чого натиснути кнопку «Далі».
3
На новій сторінці, ви повинні відповісти на секретне питання, який вказувався вами при створенні самого ящика. Якщо ваша відповідь виявиться правильним, ви опинитеся на сторінці, де необхідно буде ввести код з картинки, щоб система змогла переконатися, що ви не робот. Після всіх здійснених операцій, система відновить ваш доступ до поштової скриньки протягом декількох хвилин.
4
Можливі випадки, коли відновити пароль доступу самостійно з яких-небудь причин неможливо. Тоді необхідно звернутися в службу підтримки. Для цього заповніть особливу форму. У даній формі постарайтеся вказати якомога більше особистої інформації про себе: ваші ім'я та прізвище, дату вашого народження, місце проживання, додатковими e-mail, а також приблизну інформацію про останній вході на даний ящик. Дана форма дозволить відновити доступ в максимально короткі терміни.
5
Якщо введені вами дані співпадуть з раніше зазначеними даними при реєстрації, то на вказану вами адресу буде вислано посилання для відновлення пароля протягом трьох робочих днів. Не повторюйте запити до закінчення даного терміну. У разі повторення запитів система видасть новий пароль у відповідь на кожен з них, і ви відповідно не зможете самі розібратися, який з виданих вам паролів вірний.