Як включити четверте ядро.

Незважаючи на те, що чотириядерні комп'ютери достатньо потужні для відкриття практично будь-якої програми, деякі утиліти вимагають певної конфігурації для запуску. Тому користувач відключає одне або декілька ядер процесора для створення видимості комп'ютера старого зразка.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб включити всі 4 ядра вашого процесора в операційній системі Windows XP, скористайтеся файлом поновлення kb896256. Ви можете знайти його на офіційному сайті Microsoft, перейшовши в розділ файлів оновлень саме для Windows XP, після завантаження встановіть його в вашу операційну систему і перезавантажте комп'ютер. Після включення перевірте поява четвертого ядра в диспетчері завдань.
2
У разі виникнення проблем з включенням всіх ядер комп'ютера з чотирьохядерним процесором виконайте оновлення драйверів пристроїв. Для цього підключіться до інтернету і виконайте пошук оновлених версій програмного забезпечення для вашої моделі материнської плати. Подивитися повне найменування системної плати ви можете в диспетчері пристроїв у властивостях комп'ютера на вкладці «Обладнання». Тут краще не виконувати автоматичне оновлення драйвера.
3
Видаліть колишній драйвер материнської плати в розділі установки і видалення програм. Після цього перезавантажте комп'ютер і встановіть завантажене вами програмне забезпечення, керуючись вказівками пунктів меню інсталятора. Дочекайтеся автоматичної перезавантаження комп'ютера, після чого перевірте роботу четвертого ядра в диспетчері завдань.
4
Для здійснення функцій управління багатоядерними процесорами скористайтеся сторонніми програмними утилітами, наприклад, CPU Control 2.0 (http://www.overclockers.ru/softnews/27878.shtml). Ця програма актуальна також для використання її при запуску додатків, розрахованих на старі версії операційних систем (найчастіше ядра процесора відключають саме з цієї причини). Якщо ви не будете користуватися її функціями або ви не знаєте про їх призначеннях, краще за все не встановлюйте її, вона призначена для досвідчених користувачів ПК.
Корисна порада
Не вносьте часто подібні зміни в конфігурацію комп'ютера.