Як відключити підтримку.

Підтримку деяких функцій операційною системою можна відключити за допомогою введення деяких обмежень щодо використовуваних програм. Це відноситься не тільки до комп'ютерів, а й до телефонів.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Для того щоб відключити підтримку функції відображення зображень і флеш-вмісту браузера комп'ютера, відкрийте його налаштування за допомогою спеціального меню в панелі інструментів. Перейдіть до вкладці, що відповідає за відображення елементів, і включіть тільки текстовий режим перегляду. Деякі оглядачі також має спеціальну кнопку для швидкого доступу до даної функції або режим перегляду сторінок «Для читання».
2
Для того щоб відключити підтримку завантаження відеозаписів за допомогою вашого інтернет-оглядача, скористайтеся видаленням флеш-плеєра зі списку встановлених на ваш комп'ютер програм у відповідному меню панелі управління, а також в налаштуваннях підтримуваного вмісту забороніть перегляд форматів відеозаписів.
3
Якщо ви хочете відключити у вашому комп'ютері flash і java, перейдіть до налаштувань відображаються браузером модулів і відключіть їх, після чого завантаження сторінок стане набагато швидше, ніж раніше.
4
У випадку якщо ви хочете обмежити підтримку комп'ютером виконання тих чи інших функцій, скористайтеся створенням облікових записів користувачів з обмеженими правами. Це робиться в меню панелі управління «Облікові записи користувачів». Потім у властивостях меню «Мій комп'ютер» обмежте доступ власників облікових записів до тих чи інших об'єктів меню.
5
При інсталяції ігор і програм вибирайте надалі установку тільки для поточного користувача Windows. Також при обмеженні для інших користувачів доступу до інтернет-з'єднанню зробіть логін і пароль в меню самого підключення тільки для поточного користувача. Після чого, якщо раніше прописувалися дані параметри для інших облікових записів, зітріть їх звідти.
6
Для створення обмеження щодо використання функції установки програм створіть обліковий запис без прав адміністратора, а на виконання дій від його імені встановіть пароль.
Корисна порада
Встановлюйте кілька облікових записів для вашого комп'ютера.