Як зробити схему на платі.

Плати для замалювати схеми можна не тільки замовляти, але і робити самостійно в домашніх умовах. З цим процесом може впоратися навіть людина, не стикався раніше в роботі з мікросхемами.
Вам знадобиться
  • - лазерний принтер;
  • - паяльник;
  • - схема;
  • - текстолитовая плата;
  • - ацетон;
  • - праска;
  • - розчин хлорного заліза.
Інструкція
1
Намалюйте самостійно або скачайте з інтернету схему , яку ви хочете зробити. Масштаб при цьому підбирайте відповідно розміру плати, оскільки малюнок вам доведеться перекладати. Роздрукуйте її за допомогою лазерного принтера на глянцевому папері. Придбайте спеціальну текстолітову плату, її неважко знайти в магазинах радіотехніки вашого міста, після чого зачистите її, знежирте за допомогою ацетоновій рідини.
2
Розігрійте праску до максимальної температури. Після цього встановіть малюнок вашої схеми на плату, зверніть увагу, що він повинен бути закріплений, оскільки в іншому випадку навряд чи вийде створити рівну схему . Напрямок малюнка - вниз, обличчям до платі.
3
Кілька раз поспіль проведіть по ній розігрітою праскою, після чого дайте трохи охолонути. Змийте папір під струменем води з крана. Коли на платі залишиться тільки тонер і текстоліт, вимкніть воду і залиште плату сушитися.
4
Перейдіть до процесу травлення. Він може зайняти певний час від 10-15 хвилин і до години залежно від ситуації. В підходящого розміру ємності розведіть розчин хлорного заліза з водою. Пустіть в нього висохлу плату малюнком вниз.
5
Коли процес завершиться, витріть плату за допомогою сухої серветки, остаточно позбавивши її від залишків тонера. Ще раз подивіться на креслення схеми, після чого просвердлите необхідні отвори згідно намальованому планом. Після цього знову очистіть її і перейдіть до наступного кроку.
6
За допомогою паяльника нанесіть на лінії плати шар олова. Встановіть всі інші дрібні деталі мікросхеми і запаяти їх, не використовуйте при цьому велику кількість олова, щоб не пошкодити плату. Після цього ви можете перевірити її роботу, попередньо переконавшись в тому. Що всі елементи міцно тримаються на ній.
Корисна порада
Будьте обережні з паяльником, постарайтеся не перетримувати його на платі, щоб не пошкодити її.
На багатьох сайтах в розділі контактної інформації практично завжди можна зустріти схему проїзду до магазину або до офісу. Вона найчастіше створюється на базі вже існуючих карт. Скориставшись однією з них, можна завжди знайти дорогу до потрібного об'єкту.
Вам знадобиться
  • - точна адреса
  • - віртуальний макет міста
  • - програма web-дизайну
Інструкція
1
Виберіть карту через інтернет і за допомогою масштабування і позиціонування налаштуйте необхідну область. Далі натисніть «Print Screen». Якщо моделируемая область ширше, ніж на знімку, подкорректируйте розміри.
2
Створіть стандартний об'єкт «Plain». Відкрийте редактор матеріалів, перейдіть у вкладку «Maps» (карти) і задайте колір. У «Maps browser» виберіть «bitmap» і завантажте в якості текстури створений раніше файл.
3
Текстуру накладіть на створений раніше об'єкт «Plain». Активізуйте відображення текстури.
4
Клацніть правою кнопкою миші по «Snaps Toggle» і виставите прив'язку. Можна виставити по необхідності крок сітки. Для цього використовуйте лінію, відзначаючи необхідні споруди та будівлі. Виділіть все обведені об'єкти і застосуєте модифікатор «Extrude».
5
Знайдіть точку, яка забезпечить найкраще відображення всіх під'їздів до об'єкта, і виставите камеру. Якщо ви хочете анімувати сцену, прокладете маршрут за допомогою лінії. У вкладці «Motion» (рух) вкажіть траєкторію руху. За допомогою жорсткої зв'язку об'єктів зробіть прив'язку камери до машини. Залишилося зберегти файл і отримати схему проїзду у вигляді відеоролика. Створіть карту проїзду в унікальному вигляді і ви отримаєте необхідний стиль і відповідний колір, що відповідає вашому сайту, а також більш зручну навігацію для відвідувачів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IG4aKGtdYmE
Зверніть увагу
Не забувайте кожного разу зберігати файл, щоб не втратити інформацію. Для цього достатньо натиснути «Shift + F12», не виходячи з документа.
Корисна порада
Для того щоб на схемі проїзду було видно об'єкти, застосовується модифікатор «Extrude». Позначте на карті радіус споруди і візьміть його за основу. Розмір об'єкта можна редагувати на свій розсуд. Пласти трави і дороги створіть за допомогою ліній і видавлювання.