Як збільшити час запису Fraps. збільшити запис фрапса.

Час запису в пробної версії програми Fraps обмежено тридцятьма секундами. Це було зроблено для того, щоб користувач міг визначити, чи підходить йому дана програма і чи надалі не варто її купувати.
Інструкція
1
Завантажте програмне забезпечення "Fraps" з офіційного сайту розробника. У разі скачування програми з альтернативного джерела в обов'язковому порядку перевірте її установник на наявність вірусів. Не завантажуйте програмне забезпечення, яке було вже заздалегідь пропатчено і не вимагає активації, це незаконно і крім того являє собою пряму загрозу безпеці вашого комп'ютера.
2
Після установки пробної версії вам буде доступно не більше 30 секунд записи. Для продовження даного часу вам необхідно сплатити і зареєструвати програму, слідуючи простим вказівкам пунктів меню. Зверніть увагу, що ви можете заплатити безпосередньо розробнику, а можете придбати софт у посередника.
3
Виконайте активацію повної версії програми і встановіть в налаштуваннях необхідний час записи. Будьте уважні з введенням платіжних реквізитів, намагайтеся при цьому користуватися екранною клавіатурою.
4
Зверніть увагу на можливості даної програми і переконайтеся, що вона вам знадобиться надалі, оскільки вона також має декілька аналогів, що виконують ті ж функції. Якщо все ж ви вирішили користуватися їй і далі, оплатіть її і збережіть активаційні дані на випадок переустановлення операційної системи. Після установки повної версії програмного забезпечення Fraps вам також будуть доступні й інші її функції.
5
Зверніть також увагу на те, що використання альтернативних способів активації заборонено і може понести за собою певні наслідки для вас. До цих способом відносяться всілякі програми підбору ключів, патчі, файли crack, використання бази кодів і так далі. Також, цілком можливо, що всі ці додаткові матеріали несуть в собі віруси і встановлюються на ваш комп'ютер разом з троянами.
Корисна порада
Завжди користуйтеся ліцензійними версіями програмного забезпечення або його безкоштовними аналогами.