Як запустити asp.

Запуск проекту ASP може відбуватися в оффлайн-режимі, а також у мережі при наявності постійно працюючого сервера. У разі вибору вами другого варіанту вам необхідно буде попередньо зарезервувати місце на хостингу.
Вам знадобиться
  • - постійний доступ в інтернет;
  • - статичний IP-адресу;
  • - бесперебойник або місце на сторонньому сервері;
  • - доменне ім'я.
Інструкція
1
Зверніться до вашого провайдера за наданням вам послуги постійного зовнішнього IP-адреси. Найчастіше дана послуга надається на платній основі, подробиці про порядок її надання також завчасного дізнавайтеся у вашого провайдера.
2
Для запуску ASP проекту вам потрібен практично постійний вихід в інтернет, тому, вибираючи провайдера, приділіть цього моменту велика увага, щоб дисконнекта відбувалися якомога рідше. Даний вибір актуальний в разі наявності у вас проекту ASP, що посідає велике місце на диску.
3
В даному випадку вам також необхідно забезпечити постійну роботу джерелом безперебійного живлення. Найкраще використовувати провідний вид зв'язку при підключенні і окремий комп'ютер, на якому паралельно не виконуватимуться інші дії.
4
У разі якщо ваш ASP-проект не так багато важить або у вас немає можливості запускати його з дому, скористайтеся послугами сторонніх підприємств для оренди хостингу і доменного імені. Найкраще віддати перевагу платним ресурсам, оскільки вони більш зручні та надійні. В обов'язковому порядку завантажуйте на сервер тільки робочу конфігурацію проекту, яка була вже попередньо вами запущена в офлайн-режимі.
5
У разі якщо проект не запускається навіть на комп'ютері, виконайте установку сервера Apache або ISS. ISS ви можете знайти в службах і додатках операційної системи, повна назва утиліти - Internet_Information_Services.
6
Якщо у вас з якихось причин відсутній дана утиліта, виконайте її скачування з офіційного сайту розробника. Для того щоб надалі краще розібратися з аспектами її роботи, зареєструйтесь на спеціальних сайтах і форумах і періодично читайте тематичну інформацію.
Корисна порада
Користуйтеся сторонніми серверами зля запуску проектів.