Як відключити punkbuster.

Додаток Punkbuster запускається разом з грою на вашому комп'ютері для відстеження використання вами чит-кодів. Ця функція актуальна тільки при використанні її в мережевій грі.
Вам знадобиться
  • Доступ до системних файлів комп'ютера.
Інструкція
1
Вимкніть Punkbuster за допомогою видалення відповідного пункту в директорії встановленої вами гри. Для цього відкрийте її папці в Games, Program Files або в будь-який інший (куди ви виконували установку).
2
Зверніть увагу, що дана дія можливо тільки у випадку, якщо Punkbuster не був запущений раніше на вашому комп'ютері, оскільки в іншому випадку папку буде неможливо видалити. Після цього додаток більше не буде запускатися на вашому комп'ютері разом з грою. Робити це вкрай не рекомендується в тому випадку, якщо надалі ви плануєте почати грати онлайн, оскільки наявність даної функції може бути обов'язковою умовою для використання деяких серверів.
3
Для того щоб закрити Punkbuster в ігровому режимі, згорніть вашу гру за допомогою поєднання клавіш Alt + Esc, після чого натисніть клавіші Alt + Ctrl + Delete для відкриття диспетчера задач (ви можете просто натиснути правою кнопкою миші на панелі Windows ).
4
Перейдіть в з'явився невеликому вікні до вкладки "Процеси", виберіть позицію в списку з відповідною назвою, після чого натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Завершити дерево процесів». Після цього програма Punkbuster завершить свою роботу, а продуктивність в грі підніметься за рахунок вивільнення оперативної пам'яті.
5
Якщо ви граєте в онлайн режимі при запущеному Punkbuster, завершите його роботу також за допомогою диспетчера задач або за допомогою закриття відповідної програми в треї.
6
Зверніть увагу, що в більшості випадків після відключення перевірки вас також автоматично виключають зі списку гравців сервера, тому попередньо дізнайтеся, чи можливо у вашому випадку використання даної функції при грі в онлайн-режимі. Якщо вас не пускають на сервер через вилучення Punkbuster, встановіть його заново в папку з грою.
Корисна порада
Вимикайте Punkbuster, але не видаляйте його повністю.