Як записати md.

Для записів аудіофайлів різних форматів необхідний спеціальний рекордер. Це відноситься як до сучасних пристроїв, так і до досить застарілим, наприклад, до маловідомого формату дисків md.
Вам знадобиться
  • - рекордер;
  • - md-диск.
Інструкція
1
Для запису md-диска скористайтеся спеціально призначеними для даного формату магнітофонами. Md-диски представляють собою схожі розміром на дискети пластикові коробки з маленькими дисками всередині. Вони були придумані в 80-х роках попереднього століття як аналог касетам, але з тих пір так і не набули особливої популярності, проте, багато магнітоли містять спеціальні роз'єми для їх відтворення. Придбати магнітофон для запису диска md ви можете в магазинах побутової техніки, на точках продажу радіотехніки і так далі, проте, вони зустрічаються досить рідко, оскільки давно вже морально застаріли.
2
Після придбання записуючого магнітофона налаштуйте пристрій таким чином, щоб запис на md здійснювалася з іншого носія залежно від моделі вашого магнітофона і його функціоналу. Якщо вам необхідно купити md-диски для запису, зверніться до магазинів вашого міста, які торгують музикою, комп'ютерними іграми та іншим вмістом, швидше за все, в одному з них ви і знайдете диски потрібного формату.
3
Зверніться також в комп'ютерні магазини вашого міста, цілком можливо, що там ви також зможете знайти md-диски. Знайти їх також можна за допомогою міського форуму, створивши відповідну тему.
4
У разі, якщо ви не можете знайти обладнання для запису MD-дисків, зверніться до звукорежисерам ДК вашого міста, цілком можливо, що вони погодяться виконати запис md-диска, оскільки вони досі часто використовують цей формат для запису фонограм.
5
Також виконайте пошук по міському форму тим про продаж md-рекордера, якщо не знайдете такого на прилавках магазинів. Також створіть тему про пошук надання послуг записи md-дисків, цілком можливо, що там вам допоможуть знайти потрібний сервіс.
Корисна порада
Користуйтеся більш поширеними форматами запису.