Як повернути зір.

Велику частину інформації про навколишній світ ми витягаємо завдяки зору. Однак, не всі володіють стовідсотковим зором: приблизно одна третина населення світу має проблеми із зором. На щастя, зір можна відновити різними способами, а якими саме, читайте далі.
Вам знадобиться
  • Якщо ви вирішили відновлювати зір без хірургічного втручання, то вам знадобиться лише завзятість і терпіння.
Інструкція
1
Якщо погіршення зору тільки незначне, значить справа можна поправити регулярними масажами і водними процедурами. Масаж матиме позитивний вплив на циркуляцію крові, на нерви. Найпростіший варіант масажу для очей - це прийом "два пальця". Його необхідно виконувати вказівним і середнім пальцями, як би малюючи ними вісімку (по нижньому краю очі рух до носа, по верхньому краю ока - над бровами). Рухи потрібно повторювати 8-16 раз.Поможет зняти напругу водна процедура, варто лише після вправ занурити обличчя в прохолодну воду кілька разів (причому щоразу занурюватися на 3 або 4 секунди).
2
Щоб підхід був комплексним, потрібно до вищеописаних процедурам додати ще й вправи для очей. Одним з найстародавніших вважається вправу по обертанню очима. Воно активізує кровообіг в області очей, зміцнює так звані окологлазние м'язи, знімає утомленіе.Вот кілька простих вправ, які допоможуть вам повернути зір: 1. Дивіться вгору, вниз, потім вправо, вліво, не повертаючи при цьому голови. 2. Щільно закрийте очі, а потім широко розкрийте їх (виконувати 5-6 разів з інтервалом в півхвилини). 3. Повертайте очима по колу (спочатку за годинниковою стрілкою, потім проти).
3
І, нарешті, третій крок - операція з корекції зору. Правда, в цьому випадку є деякі застереження. Наприклад, до операції рекомендовані ті, хто вже досяг 17-18 років (оскільки в більш ранньому віці ще спостерігається зростання очного яблука). Лазерної корекції боятися не варто, проводиться вона при без наркозу (тільки в очі закопуються спеціальні краплі, що дозволяють виконати операцію в перебігу 5-6 хвилин). Попередньо необхідно пройти діагностику, виявити всі нюанси, проконсультуватися з лікарем. Варто відзначити, що дана процедура стала проривом в галузі офтальмології за останні 25 років і подарувала можливість бачити мільйонам людей.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте, що робити, то краще зверніться до фахівця, він порадить правильне лікування і підбере індивідуальну терапію.