Як відправити посилку dhl.

Для термінової доставки певного вантажу по різних країнах існують спеціальні компанії, що здійснюють дану діяльність на платній основі. Такі послуги також надаються компанією DHL.
Вам знадобиться
  • - ваші документи;
  • - платіжні інструменти;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Ознайомтеся з основними умовами доставки вантажів компанією DHL і переконайтеся в тому, що відправляються вами предмети або документи не входять до переліку заборонених до пересилання позицій. Ознайомтеся з прайс-листом компанії і термінами доставки на офіційному сайті. Після цього перейдіть до знаходження адреси найближчого до вас відділення даної компанії. Краще всього відразу виконайте реєстрацію на сайті для оплати онлайн.
2
У разі якщо вам необхідно відправити вантаж, що вимагає особливого поводження для збереження його зовнішнього вигляду, також вкажіть особливі умови транспортування. Якщо ж вам необхідно відправити посилку в режимі онлайн, відкрийте рахунок на офіційному сайті DHL (http://www.dhl.ru/ru.html) або зайдіть, авторизувавшись під вашим аккаунтом. Після цього перейдіть до розділу «Відправлення вантажу онлайн».
3
У разі якщо у вас немає часу або можливості самостійно дістатися до найближчого офісу компанії DHL, скористайтеся послугою виклику кур'єра додому, після чого він забере вашу посилку і відправить її у вказаний вами місце. Для цього заповніть відповідну форму на офіційному сайті: http://www.dhl.ru/ru/express/shipping/pickup.html.
4
Якщо ви хочете отримати знижку на послуги пересилання вантажів компанією DHL, періодично читайте поновлення їх офіційного сайту. Також дізнайтеся особливі годинник відправки з офісу компанії, в які надається знижка. Якщо ви є учнем вищого навчального закладу, надайте студентський квиток. Для студентів надається знижка 10% незалежно від місця доставки відправляється вантажу.
5
Скористайтеся послугами компанії DHL також для більш швидкого проходження митного контролю відправляється вами вантажу, це значно позначається на часі доставки посилки.
Корисна порада
Дізнайтеся також умови інших підприємств перед відправкою вантажу через DHL.
Відправку важливих документів далеко не завжди можна довірити звичайною поштою. Посилати цінне відправлення найкраще за допомогою перевіреної і надійної фірми, яка гарантовано доставить його до вашого адресата. Одна з таких компаній - DHL.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - інтернет;
  • - гроші.
Інструкція
1
Довідаєтеся про тарифи на поштові послуги компанії DHL. Дізнатися повну вартість вашого відправлення можна, зателефонувавши в найближчий офіс компанії у вашому місті або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 8-800-100-30-85. Крім того, на офіційному сайті фірми www.dhl.ru є онлайн- «калькулятор», за допомогою якого ви зможете заздалегідь спланувати свої витрати.
2
Якщо ви маєте намір відправляти за допомогою DHL не єдине лист , доцільно укласти клієнтський договір. Він дасть вам можливість користуватися рядом переваг: відстежувати місцезнаходження свого відправлення, отримати більш оперативне обслуговування, управляти своїм особистим кабінетом.
3
Заповніть необхідні дані на конверті. Ви можете зробити це самостійно, або за допомогою оператора компанії. Вам будуть потрібні: точну адресу та поштовий індекс одержувача, а також ім'я та прізвище адресата. У разі термінової доставки необхідно також вказати мобільний телефон одержувача.
4
Оберіть найбільш зручний для вас тариф. Він залежить не тільки від ваги листи і пункту призначення, але і від швидкості доставки. При плануванні ваших відправлень беріть до уваги, що послуги компанії DHL - одні з найдорожчих на даному ринку. Але при цьому у компанії є гнучка система тарифікації, а також послуга «оплата адресатом».
5
Якщо ви користуєтеся послугами DHL постійно, скачайте на свій комп'ютер додаток DHL Web Shipping. Ця програма допоможе вам отримувати всю необхідну інформацію в режимі онлайн, повідомляти одержувача про відправку кореспонденції, вести базу адресатів, оплачувати послуги.
Корисна порада
При відправленні листа ви можете скористатися послугою виклику кур'єра, заповнивши заявку на сайті компанії або за телефоном. Для цього вам необхідно заздалегідь ввести детальну інформацію про лист і вибрати спосіб оплати.