Як використовувати зволожувач повітря.

Для нормальної життєдіяльності людини необхідна оптимальна вологість повітря, при якій він добре себе почуває. Сухе повітря в приміщенні шкодить здоровим людям, погіршує стан хворих і погано позначається на кімнатних рослинах. Можна заповнювати недолік вологи, підтримуючи комфортні умови за допомогою зволожувача повітря.
Інструкція
1
Використовуйте зволожувач в квартирі Недолік вологи в повітрі особливо відчувається в холодний час. Підберіть зволожувач для зниження зважених частинок пилу і облечения дихання. Взимку починається опалювальний сезон, а разом з ним зменшується вологість в приміщенні. Це проявляється роздратуванням слизової носоглотки і підвищеною сприйнятливістю до вірусних захворювань. Особливу небезпеку сухе повітря являє для ослаблених людей і дитячого організму. Якщо члени сім'ї схильні до алергічних реакцій або страждають легеневими захворюваннями, використання зволожувача повітря поліпшить їх стан.
2
Використовуйте зволожувачі на проізводствеУвлажненіе повітря необхідно і в промисловості: при деревообробці, в поліграфії, на ткацьких і текстильних фабриках, при виробництві продуктів харчування та їх зберіганні. Слід застосовувати такі зволожувачі, щоб використовувані матеріали не віддавали вологу в процесі обробки і не втрачали своїх якостей. Особлива вимога до вологості повітря пред'являється в музеях. Тут зберігаються картини, старовинні вироби з дерева та інші твори мистецтв, які при сухому повітрі розсохтися і прийдуть в непридатність.
3
Забезпечте зволоження повітря в офісах В офісних приміщеннях розміщується багато техніки: комп'ютерів, друкувальних, скануючих і розмножувальних пристроїв. Поряд з опалювальною системою, вони висушують повітря і підвищують вміст у ньому пилу. Для повноцінної трудової активності офісних службовців підберіть зволожувач повітря , який зробить благотворний дію і збереже здоров'я людей.
4
Використовуйте різні види зволожувачів повітря У приладах застосовуються різні принципи зволоження: холодне, парове та ультразвукове випаровування. Вид зволожувача слід підбирати залежно від призначення приміщення і його розміру. При холодному випаровуванні, крім зволоження, відбувається очищення повітря від пилу і прилади цього типу краще застосовувати в приміщеннях, де перебувають діти: в квартирах, школах, поліклініках, дитячих дошкільних установах. Парові зволожувачі використовуйте в теплицях і оранжереях - вони благотворно впливають на рослини. Ультразвукові прилади безшумно підтримують потрібний рівень вологості за допомогою автоматики і мають датчики всіх параметрів - вони незамінні в дитячих кімнатах.
5
Встановлюйте зволожувач тільки на гладкій поверхні, щоб уникнути нахилу і падіння приладу. Строго дотримуйтеся інструкції виробника при експлуатації приладу.
6
Не встановлюйте зволожувач близько до стіни, меблів і комп'ютера - зайва вологість може привести ваші речі в непридатність. Не купуйте для дитячих кімнат парової зволожувач - струмінь пара представляє серйозну небезпеку для здоров'я дитини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VSjW_KY-qjM
Зверніть увагу
Побутові зволожувачі повітря досить компактні, а багато з них спеціально кріпляться на стіну. Це особливо актуально для дитячої кімнати, де діти постійно грають з оточуючими їх предметами. Зволожувач добре встановити біля батареї, щоб вологість швидше розповсюджувалася під впливом теплого повітря.
Корисна порада
Зволожувачі повітря не належать до категорії даремних придбань. До рішення про покупку зволожувача нас приводить не тільки бажання, але і необхідність виправити якість повітря в приміщеннях, де ми проводимо більшу частину свого часу. Традиційні зволожувачі повітря відмінно підходять для роботи в офісних і домашніх приміщеннях (квартирах, будинках). Найчастіше їх рекомендують застосовувати в дитячих кімнатах і спальнях.