Як знайти друзів в класі.

Освоїтися в новому класі - завдання непросте. Потрапляючи в незнайому середу, людина спочатку відчуває деяку розгубленість. Щоб влитися в колектив і не відчувати себе самотнім, треба знайти друзів.
Інструкція
1
Будьте цікавим. Кому захочеться спілкуватися з «пустушкою»? Читайте більше хороших книг, дивіться пізнавальні передачі та фільми. Вдосконалюйтесь в свої захоплення, пробуйте себе в різних видах діяльності.
2
Будьте природним. Чи не відштовхуйте, що не лякайте оточуючих своєю вульгарністю. Доброзичливість і щирість притягне до вас друзів. До речі, куріння і алкоголь - це не тільки вульгарно, але і дуже згубно для здоров'я.
3
Знайдіть свій стиль. Звичайно, стиль може бути різним, але він повинен відповідати вашій зовнішності і вашому характеру. Підберіть собі такий одяг, в якій ви будете почувати себе впевнено, розкуто, вільно. Будьте самим собою, не копіюйте бездумно «законодавців мод». Станьте законодавцем моди самі.
4
Ведіть здоровий спосіб життя. Займайтеся спортом, запишіться у спортивну секцію. Робіть спеціальні вправи для різних груп м'язів. Так ви станете підтягнутим, упевненим в собі людиною. Це розташує до вас друзів.
5
Займіться своєю поставою. Сутулі люди виглядають понуро і не залучають нікого. Крім того, викривлення хребта є причиною багатьох захворювань, як в підлітковому, так і в дорослому віці.
6
Не замикайтеся в собі, не сидите на місці. Пробуйте зав'язати нові знайомства, підходите до своїх однокласників, розмовляйте з ними. Запитуйте у них ради, якщо вам щось незрозуміло: вони будуть тільки раді вам допомогти.
7
Вчіться добре. Розумні, процвітаючі учні завжди цікаві, адже вони здатні допомогти по навчанню, щось підказати. Але будьте обережні: прилип до вас «двієчник» може просто використовувати вас, але не бачити в вас одного. Умійте давати спокійний, стриманий відсіч таким недобросовісним хлопцям.
8
Якщо протягом довгого часу ви так і не знайшли друзів, зверніться за допомогою до шкільного психолога. Розкажіть йому про свою проблему, розпишіть докладно всі деталі вашого стану. Обговоріть разом з ним, як можна вирішити проблему.