Як знайти сервер комп'ютера.

Завдання визначення сервера комп'ютера може бути вирішена двома способами - застосуванням вбудованої утиліти ipconfig, що дозволяє відобразити всі поточні параметри мережі, і вручну.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows для використання вбудованої утиліти ipconfig, призначеної для визначення всіх поточних параметрів мережевих з'єднань, і перейдіть в пункт «Виконати».
2
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Командний рядок» натисканням кнопки OK.
3
Введіть значення ipconfig/all в текстове поле інтерпретатора команд і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
4
Використовуйте наступний синтаксис команди для визначення необхідних параметрів: -/all - відображення всіх параметрів конфігурації TCP/IP; -/renew - оновлення значень конфігурації; -/release - відключення протоколу TCP/IP; -/flushdns - видалення кешу DNS; -/dispalydns - відображення кешу DNS; -/registerdns - реєстрація імен DNS і адрес IP в ручному режимі; -/showclassid - висновок класу DHCP; -/setclassid - установка класу DHCP.
5
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання операції визначення сервера комп'ютера в ручному режимі і перейдіть в пункт «Усі програми».
6
Оберіть групу «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
7
Знайдіть файл l2ini (можливі варіанти: l2ex.ini і l2a.ini) в папці system клієнта комп'ютера і відкрийте його в додатку «Блокнот».
8
Визначте рядок зі значенням ServerAddr =, що містить IP-адресу сервера або скористайтеся безкоштовною програмою l2encdec.exe, доступної для завантаження в інтернеті. для виконання операції дешифрування необхідного файлу.
9
Запустіть завантажене додаток і створіть ярлик підлягає розшифровці файлу на робочому столі.
10
Викличте контекстне меню створеного ярлика кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
11
Введіть значення -s l2.ini в рядку «Об'єкт» наприкінці значення і підтвердіть примение вибраних змін натисканням кнопки OK.
12
Запустіть відредагований ярлик і визначте адресу сервера у рядку ServerAddr =.