Як прикрасити під'їзд на весілля. оформлення під'їзду на весілля своїми руками.

При підготовці до весілля не варто забувати про прикрасу під'їзду будинку, в якому живе наречена. На жаль, зовнішній вигляд деяких під'їздів залишає бажати кращого, але ж так хочеться, щоб весільне відео було красивим і романтичним, без обшарпаних стін і безсторонніх написів.
Вам знадобиться
  • Плакати, кулі, стрічки, банти, наклейки, квіти, легка прозора тканина
Інструкція
1
Вхід зовні прикрасьте кулями у вигляді красивої арки. Кулі, наповнені гелієм можна розмістити під стелею на сходовому майданчику, де знаходиться квартира нареченої.
2
Помийте підлоги в під'їзді і перед приїздом жениха усипьте їх пелюстками троянд і конфетті.
3
Сходи і поручні задекоріруйте легкої прозорою тканиною, яка приховає явні недоліки. Зверху тканини прикріпіть гірлянди з квітів, банти або стрічки, а на ступені встановіть невеликі квіткові композиції, прикріпивши їх на двосторонній скотч.
4
На стіни повісьте плакати з веселими написами та віршами на весільну тему. Можна самостійно зробити спеціальний плакат з фотографіями нареченого і нареченої. Таким чином, ви не тільки прикрасите стіни, але і приховаєте їх вади.
5
Купуйте тематичні наклейки у формі сердечок, голубів або купідонів. Наклейте їх на стіни і двері під'їзду .
6
На комп'ютері за допомогою програми фотошоп зробіть спеціальні таблички для вхідних дверей. На вході в квартиру, де живе молода, повісьте табличку «Замок нареченої», а на двері її кімнати «Апартаменти принцеси». Щоб під час викупу трохи заплутати нареченого зробіть кілька подібних табличок і повісьте їх на дві - три двері.
7
На двері квартири нареченої прикріпіть невеликий вінок з фатину, стрічок, бус, і квітів, за своїм виглядом трохи нагадує різдвяний, тільки виготовлений у весільному стилі. Над дверима можна повісити прапорці з написом «Тут живе любов!» І з фотографіями молодих.
Корисна порада
Окрасою під'їзду можна зайнятися самостійно або звернутися за допомогою в спеціальну фірму, що займається оформленням свят. Все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей. Ці праці не будуть марні, в результаті ви отримаєте викуп нареченої в красивій обстановці, а весільне фото і відео НЕ будуть зіпсовані негарним фоном.
Щоб відчувати себе як вдома вже з самого входу в будинок, є маса способів прикрасити і облагородити ваш під'їзд . Насправді, за згодою всієї сусідів на вашій сходової клітки, ви маєте право перетворити доступну вам зону на справжній витвір мистецтва або зелену кімнату. Ось лише кілька способів, як це зробити.
Інструкція
1
Перетворіть сходову клітку в ігрову зону. Пограти в футбол у вас навряд чи вийде, але поставити, наприклад, міні-теніс або шаховий стіл цілком реально. Подумайте, які ще ігри доступні для розміщення в під'їзд ном приміщенні. Нарди, настільний хокей, а якщо вам дозволяють кошти, то навіть цілий ігровий автомат з гонками, аркадами і іншими іграми цілком легко може бути розміщений на даній території.
2
Розмалюйте стіни під'їзд а. У будь-яку погоду і час доби будинок вас буде зустрічати веселкою і сонцем. Ваша фантазія може піти і далі. Розмалюйте під'їзд ієрогліфами або химерними знаками. Для подібних малюнків багато вміння не потрібно - купіть балончик з фарбою і зробіть на принтері кілька трафаретів. Це можуть також бути і улюблені герої мультиків і просто тварини.
3
Якщо ж навик малювання вам дозволяє, чому б не зобразити на своїх стінах одне з чудес світу? Піраміди, Колос Родоський і багато інших речей будуть дивувати проходять повз людей.
4
повеселитися людей і сірою фарбою намалюйте патьоки на сходах, як ніби вона плавиться або змивається водою. Придумайте свій подібний цікавий ефект і використовуйте його при оформленні майданчика.
5
Додайте якомога більше рослин у доступній вам зоні. Якщо ви великий любитель ботаніки, так чому б не використати простір під'їзд а з користю. Багато тіньолюбиві рослини прекрасно приживуться в його куточках і будуть також радувати проходять повз людей.
Корисна порада
Слідкуйте за чистотою під'їзду. Яким би гарним він не був, бруд зіпсує загальне сприйняття від будь-якої краси. Постеліть килимок за одну драбину до вашої сходової клітки і один безпосередньо перед нею. Будьте понавязчівей - повісьте оголошення "Витирайте ноги!". Багато людей, просто побачивши килимок, пройдуть повз, але помітивши прохання або наказ, відчують себе ніяково, якщо не виконають написане. Тому табличку повісити буде незайвим.