Як вилікувати фурункул. Як відрізнить чиряк від фурункула.

Фурункул - це запалення волосяного мішечка. Найчастішими місцями виникнення фурункула стають шия, потилиця, передпліччя, обличчя. Від грамотного лікування залежить, як довго буде дозрівати фурункул до повного його видалення.
Інструкція
1
Cімптоми фурункула: щільний болючий горбок яскраво-червоного або бордового кольору, що підноситься над поверхнею шкіри. За розміром може бути від горіха до сливи, з гнійної головкою.
2
Розвитку фурункульозу сприяє зниження імунної системи, постійне тертя об одяг в певному місці, ціну загразнения шкіри, порушення шкірного покриву. Фурункул розташовується глибоко в шкірі у волосяному мішечку. Запалення волосяного мішечка викликає стафілокок. Бактерії проникають у волосяний мішечок і закупорюють канал. Коли білі кров'яні тільця вступають в боротьбу з вірусом, утворюється гній. Чим довше триває процес, тим більше збільшується в розмірах фурункул.
3
Методи леченіяТеплие компреси можуть прискорити дозрівання фурункула. Серветку, змочену в гарячій воді, прикладайте до місця запалення хвилин на 20-30. Процедуру можна робити 2-3 рази в день.Можно протирати фурункул маслом чайного дерева, капнув його на серветку. Чайне дерево володіє сильним протизапальним ефектом. В аптеці продаються спеціальні мазі (на основі іхтолана), які сприяють швидкому дозріванню фурункула і полегшують больові відчуття.
4
Якщо фурункул розкрився, дайте вийти всьому гною з ранки, обов'язково продезінфікуйте її, заклейте стерильним пластиром або накладіть пов'язку. Слідкуйте за чистотою ураженого місця до повного його загоєння.
Зверніть увагу
Фурункули можуть утворюватися і на обличчі. В цьому випадку їх не можна відкривати самостійно. Між кров'яними судинами обличчя і головного мозку є прямий зв'язок. Тому, при неправильному видавлюванні інфекція може піти вище і привести до серйозних ускладнень.