Як виїхати закордон.

Різні країни висувають різні вимоги до мандрівників з Росії. В деякі держави можна в'їхати, маючи лише діючий закордонний паспорт, для відвідування інших потрібно зібрати значний пакет документів, що підтверджують мету поїздки, фінансове становище туриста і гарантії виїзду з країни.
Інструкція
1
Отримайте закордонний паспорт. Правила його отримання та перелік необхідних документів ви можете знайти на сайті Федеральної Міграційної служби Росії. Якщо у вас є діючий закордонний паспорт, упевніться, що термін його дії не закінчується в осяжному майбутньому. Різні країни висувають різні вимоги до цього пункту.
2
Оберіть країну, яку хочете відвідати.
3
Перевірте, чи підписане між цією країною і Росією угоду про безвізовий в'їзд. Зверніть увагу також, що деякі країни надають можливість отримати візу на в'їзд в аеропорту прибуття. Цю інформацію ви можете уточнити на сайті Турістер.ру.
4
Придбайте квитки в країну, яку хочете відвідати. Ви можете зробити це самостійно на сайті авіакомпанії, літаки якої здійснюють рейси по потрібному вам напрямку, або через туристичне агентство.
5
Забронюйте готель на весь час перебування в країні. Скористайтеся для цього спеціальними сайтами, які дозволяють знайти готель по заданих параметрах, оплату за резервування можна зробити з банківської карти. Також ви можете зробити це безпосередньо на сайті потрібного вам готелю або через туристичне агентство.
6
Оформіть договір страхування виїжджаючих за кордон на час перебування за кордоном. Майте на увазі, що деякі посольства в цілях оформлення візи приймають до розгляду лише поліси акредитованих страхових компаній. Як правило, цей список викладений на сайті посольства країни.
7
Зберіть необхідні документи, якщо ви збираєтеся їхати в країну, для відвідування якої потрібно оформлення візи. Правила отримання візи ви можете знайти на сайті посольства цієї країни в розділі «Консульські послуги».
8
Надайте пакет необхідних для отримання візи документів співробітнику посольства. Зверніть увагу, що деякі візові центри приймають заявників лише за попереднім записом, цю інформацію також можна знайти на сайті посольства. Отримайте візу і вирушайте в подорож.
Безліч людей переїжджають жити за кордон, тому що їх не влаштовує рівень розвитку своєї країни. Якщо і ви вирішили мігрувати, спочатку визначитеся з містом, в якому б хотіли проживати. Враховувати потрібно багато чого, тому не поспішайте приймати рішення.
Перед тим як переїхати на постійне місце проживання, потрібно пожити в країні хоча б пару місяців. За цей час можна визначитися з тим, подобається вам там чи ні. Але, на жаль, більшість людей не мають такої можливості, вони змушені приймати рішення віддалено, тобто без фактичного знайомства з країною. В одному і тому ж місті різні люди відчувають себе по-різному, навіть якщо у них повністю ідентичні умови. Не можна точно сказати, в якій країні вам буде комфортно і приємно жити і працювати. Але можна точно визначити місця, де вам доведеться зовсім не солодко. Якщо ви хочете організувати свій бізнес, не варто переїжджати в міста Західної Європи. Вам просто не дадуть там розвиватися. Всі підприємці цих країн в основному потомствені, чужинцю буде проблематично навіть зареєструвати юридичну особу. Зате ці країни оптимально підходять для життя людям, що мають солідні накопичення і не бажають їх перебільшувати. Там спокійний клімат, дружня обстановка, високий рівень життя. В Америці ж, навпаки, легко стати підприємцем, навіть якщо ви маєте невеликий стартовий капітал. Але там дуже суворі закони, російській людині буде дуже складно адаптуватися до них. Вибирайте країни, які близькі вам по менталітету. Православній людині буде складно жити серед населення, яке сповідує мусульманську або католицьку релігію. Якщо ви плануєте побудувати кар'єру, варто їхати в ті країни, мова яких вам знаком або близький. Наприклад, в Сербію, Україну, Молдавію або Болгарію. Адаптаційний період пройде там дуже швидко. Є й кілька країн, в яких надаються максимально зручні умови для приїжджих. Це Австралія, Канада, Нова Зеландія. Ці країни зацікавлені в емігрантів. Але потрапити в них не так вже й просто. Ви повинні будете вивчити місцеву мову, задекларувати деякі суми і здати певні тести. «Чорний» континент навряд чи хтось захоче навіть розглядати як варіант. Низький рівень життя, незвичний клімат, усталені традиції місцевого населення. Все це створить досить серйозні труднощі з проживанням. Непоганим варіантом є Чехія. Адже в цій країні досить комфортно, там високий рівень життя, сприятливі умови для роботи (у тому числі і для організації власного бізнесу), не дуже високі ціни на житло і продукти. Щоб не помилитися з вибором, потрібно почитати відгуки про різні країни, поспілкуватися з місцевим населенням, продумати місця для можливої роботи. Адже права на помилку у виборі у вас немає.